Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Три братчета разглеждали секс списание.. Едното на 8, другото на 5, а най-малкото на 3! Това на 8 казало: - Я гледайте тия двамата... Тва на 5 продължило: - Май, съ ибът... А 3-годишното: - И то в гъжъ!
Семейни 3,208 прегледа
Следващ →

Още вицове

Моето гадже умря...Не бях на себе си от мъка и се заклех да й остана верен в нейна памет. В началото не беше трудно. Моята мъка беше толкова голяма, че даже не можех да си помисля да целуна друга. Но скоро едно момиче почна да проявява интерес към мен. На първо време се съпротивлявах. - Ти си много красива, - казах й, - но е адски рано. Извинявай. Но моите думи не я спряха. Тя продължи да ми се усмихва и кокетливо да премигва палаво с дългите си мигли. В следствие на което, аз се предадох и се озовах в обятията й. И в този момент свещеникът ни помоли да напуснем църквата. Каза, че нашето шепнене, мляскане и хихикане по време на опелото пречи на другите опечалени. Казино... Ранно утро. Засукана мацка приближава към рулетката: - Искам да играя, но имам едно уточнение - върви ми, когато играя гола. Може ли?... - Разбира се! - събужда се крупието. Дамата се съблича напълно и хвърля топчето на рулетката... - Уррааа! Скъпи, мои, добрички! - целува крупието, прибира чиповете и си тръгва. - А какво се падна? - Ъъъъъ! А тя на какво заложи???... Кофти е, когато се събудиш сутринта и видиш, че закъсняваш за работа. Но още по-лошо е, когато след това запъхтян стигнеш и на входа кисел охранител, записвайте те в дневника за посещения, измърмори: "Луди хора, да идват на работа и на празниците." Жена на програмист го праща до магазина и казва: - Купи един салам. Ако има яйца вземи десет. Програмистът се връща с десет салама от магазина. Жена му: - Защо си купил десет салама!? - Защо ли?!? Ами имаше яйца ... Докторе, дъщеричката ми много бързо смъква килограми. И на въздух я водим, и гимнастика я караме да прави, а килцата й се топят, топят... А как се храни? Дявол да го вземе, все ни се струваше, че сме забравили нещо...