Съдийка споделя със съпруга си:
- Напускам съдийството и започвам адвокатура!
- Защо ма Миме!
- Падна ми се най гадното дело.
Заловен е КАТаджия с 200 лева подкуп,
взет от неправоспособен,пиян циганин,с крадена Жигула,
който се е блъснал в турски тираджия с купена книжка,
след което в тях се е нанизал 1 камион с контрабандна стока,
собственост на митничар.
- И какво от това?
- Митничаря е племенник на министъра.
Три братчета разглеждали секс списание.. Едното на 8, другото на 5, а най-малкото на 3! Това на 8 казало:
- Я гледайте тия двамата...
Тва на 5 продължило:
- Май, съ ибът...
А 3-годишното:
- И то в гъжъ!