Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Стига вече с този Перник. Там живеят хора като хора! Сега съм в Перник и си пиша на лаптопа не обезпокояван в едно кафе. Паркирах си софийската кола отвън, а на якето ми пише САМО ЛЕВСКИ ОЛЕ! Ако перничани бяха такива каквито ги изкарват, сега някой щеше да дойде и да ми блъска главата в клавиатурасф;ифсдф;3уиоффф4иоф8 ф;аф5огДА3иорх3ио2ухфолчФХ3хОЯФИ3ХФяои3фияо ФИОХОЯХчяфхиоо ФЯИОЧХ3 ФЧфяиочхфияиохф75фа57ашФФ4УХУ54;дфхеио$ФГ?ХЕШ@ГШЕГЕГ$ Ш№Г№
Разни 1,890 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Къде си тръгнал с този пожарогасител? - Ще се качвам на влак..на БДЖ... Грузинско семейство решило бързо да забогатее. Направили няколко бизнес плана и се спряли на най-перспективния - развъждане на гъски за „фуа гра” (пастет от черен дроб). Проучили обстойно пазара и купили от Холандия расови гъски на много разумна цена. Холандците не ги разочаровали - доставили птиците навреме с подробно ръководство (400 страници) - как се хранят, поят и как се развъждат. На гъските много им харесало в Грузия. Наддавали на тегло по-бързо от очакваното. Семейството било много довлно - на теория благосъстоянието им трябвало да се увеличи много скоро. Но една нощ гъските изчезнали - просто се изпарили. На 178 страница, разбира се непрочетена, била описана необходимостта от подрязване на крилете преди настъпването на есента. В магазин за домашна техника: - А въобще има ли телевизори с японски кинескопи. - Да, и то много. - А къде са? - В Япония. Мутра и елегантен господин седят в ресторанта на една маса. Мутрата си поръчва пържола, а господинът пастърва. Келнерът донася поръчката и елегантния господин казва на келнера: - Келнер, рибата иска да плува. След малко келнерът носи чаша бяло вино. - Елегантна работа, мисли си мутрата. - Хей келнер, свинята иска да пие! Докторка и сестра: - Значи, пиши в графика - пациента от 3та стая да влиза днес за операция. - Да, 3-та - днес. - Войника от втора го оставяме за утре - 2-ра за утре. - Така. Значи, този от първа сега го оперира д-р Иванов, 2-ра - утре, 3-та - следобед, 4та е празна..кой ни остана, кой, кой ми се губи..А! Какво ще правим със симуланта от 5-та... - Със симуланта ли..ми нищо - той почина вчера...