Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Срещат се вожд на индианците и вожд на папуасите. Вождът на папуасите: - Колега, ти как си решил въпроса с циганите? - Много просто: в племето няма цигани - няма и въпрос с циганите! А ти? - При мене положението е лошо. Колкото и да им обяснявам на тия от племето, че циганите и те са хора като нас, все едно: не искат да ги ядат...
Разни 1,982 прегледа
Следващ →

Още вицове

Колко ли неловко щеше да бъде ако Фейсбук автоматично ъпдейтваше статусите с действително какво правим? Например:"Иван Петров е самотен и в момента лъска в стаята си". Пресконференция на МВР. - Не беше трудно да заловим престъпника - казва самодоволно следователят. - Той успял да разбие сейфа, да напъха в куфарче наличните пари, след това изпил скритата при парите бутилка уиски и изпушил три цигари, при което оставил отпечатъци от пръсти, по които лесно го идентифицирахме. - Къде открихте отпечатъците? По шишето или по фасовете? - Не, на асфалта пред банката... Един таралеж си върви в гората и както си върви пада в една дълбока яма. След като се повъртял и разбрал че излизане няма нервно измърморил: - Да му е.а майката, ако не излезна до 5 минути отивам вкъщи да си взема стълбата Гражданската война в Русия. Петка замръкнал сред полето и останал да спи там. Събужда се от необичайна врява. Отваря очи и вижда хора в непознати униформи. - Ти бял ли си или червен? - питат го. - Мартеничка - отговаря Петка. Две блондинки вървят и си говорят -Другата седмица ще ходя на почивка в Лондон! -Аз пък миналия месец бях на околосветско пътешествие,но не ми хареса и сега ще ходя другаде.