Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Срещат се вожд на индианците и вожд на папуасите. Вождът на папуасите: - Колега, ти как си решил въпроса с циганите? - Много просто: в племето няма цигани - няма и въпрос с циганите! А ти? - При мене положението е лошо. Колкото и да им обяснявам на тия от племето, че циганите и те са хора като нас, все едно: не искат да ги ядат...
Разни 1,980 прегледа
Следващ →

Още вицове

Завръщане в бъдещето. За някои хора това е име на филм. За други, описание на момента, когато напускат гр. Гоце Делчев Асан се връща от профсъюзно събрание Айшето го пита: - Асане, за какво ви говориха толкова бе? - Ами имаше две теми - едната за икономическата реформа, другара за неутронната бомба. - Ами я обясни ми и на мен да не съм толкова проста. - Абе аз знам че си проста и така по-простичко ще ти обясня. Виж сега, ние сме тук и на масата има баница. Значи неутронната бомба е едно оръжие дето като падне ние изчезваме а баницата остава. - Аха, - рекла Айше, разбирам. - Ами какво е туй икономическа реформа. - Ами обратното ма Айше, нас ни има а баница няма. Обир в Макдоналдс: - Давай всичко от касата! - За тук или за вкъщи? Докато жената и любовника правели нещо в леглото, мъртвопияният съпруг се прибрал. Любовника веднага се скрил под чаршафите. Мъжът легнал в леглото. След малко попитал жена си: - Жена, виждаш ли това, което и аз виждам? - Какво? - От чаршафа се подават шест стъпала! - Не, ти си пиян. Четири са. Ако искаш стани да видиш. Съпругът станал, погледнал, ударил се по главата и казал: - Ей, здравата съм се напил! Наистина са четири!!! В една къща всичко било развалено! Жената винаги казвала: "Мъжо оправи стола". Мъжът отговарял: "Да не съм дърводелец!". "Мъжо, оправи мивката!" -"Да не съм водопроводчик!". Един ден мъжът отишъл в командировка. Като се върнал заварил всичко подредено и поправено. Попитал жената: "Жено, какво става тука? Ти ли поправи всичко?" Жената отговотила:"Не бе, съседа ги оправи. Поиска или да му направя торта или да спя с него." "И ти му направи торта нали?" "Да, да, да не съм сладкарка?"