Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един човек си седял в обществената тоалетна. По едно време се оказало, че няма хартия. Човекът разбърникал джобовете си, нищо не намерил, което може да се използва. Принудил се да отиде до другата кабинка да поиска хартия и казал на този, който бил в нея: - Извинете за безпокойството, при вас има ли хартия? - Не! - Добре, ами някакъв вестник, хартия, нешо нямате ли, което да ми свърши работа? Каквото и да е! - Не, нямам! - Добре де, не може да нямате нещо за писане поне! - А, за писане... Има!... Ето ви една химикалка!
Разни 1,399 прегледа
Следващ →

Още вицове

Понеже стана особено модерно да номинираме нашият любим министър-председател за щяло и нещяло, аз, за да съм в крак с модата, ще го номинирам за почетен председател на Федерацията по художествена гимнастика, заради огромния му опит с ленти, а в миналото и с бухалки... - Защо хората не летят? - Въпросът трябва да се постави коректно: защо хората не летят нагоре? Полицай изпраща жена си и детео на морето. След седмица пристига при тях и той. Много искал да прави секс с жена. - Не може, скъпи, детето може да събудим. - Права си, да отидем на плажа, сега няма да има никой. Отишли и правили секс на празния плаж. Но се появява полицай. - Веднага се облечете, засрамете се, на публично място сте все пак. - Прав сте, - признава си мъжа, - Но не се бяхме виждали седмица. Знаеш ли, и аз съм полицай, ще е много странно, ако искаш да ме глобиш. - Не се притеснявай, колега, имаш късмет, че ти е за първи път. Но тази жена я хващам за трети път тази седмица и този път вече ще си плати. Изписали двама луди от лудницата, но ги пуснали на изпитателен срок. Казали им: - Даваме ви един месец пробен срок. Ще живеете в една квартира и ще се наблюдавате един друг. Ако някой забележи, че другият полудява - веднага да ни се обади по телефона да дойдем да го приберем. Настаняват се те, живеят си. Една вечер обаче единият застава до главата на другия, вдига ръце нагоре и казва: - Аз съм нощна лампа! Другият решава да го издаде на лекарите. Вдига телефона, обажда се: - Тука тоя се е побъркал, виснал ми е над главата и разправя че е нощна лампа. - Добре, ще дойдем утре да го приберем. - Ама как утре, сега елате! - Късно е, лягай да спиш и на сутринта сме при тебе. - Как да спя на светло бе? Блондинка и приятелката й живеят в един апартамент.Приятелката се прибира вкъщи и вижда блондинката да се разхожда с насапунисана коса, пита я: - Защо се разхождаш така? Блондинката: - На шампоана пишеше: "Wash and Go!"