Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Прибира се едно момченце на Коледа в кащи и майка му го води в една стая пълна с играчки и му казва: - Всичките тези играчки са за теб, дете мое. Отиват в друга стая и тя пълна до горе с играчки, майката му казва същото. Отива момченцето в хола и гледа там братчето му си играе само с едно камионче. Пита го: - На теб само това ли ти подариха? То отговаря: - Да! Братчето му започва да се смее и му казва: - А пък на мен две стаи с играчки ми подариха. - Да ама аз не сам болен от рак, нали?!
Черен хумор 2,178 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Петьо, оздравя ли вече? - Да, господин учителю. За съжаление оздравях. Прибира се мъж вкъщи, а жената в леглото с любовник. Мъжът ги погледнал и казал на жена си: - Завчера прибра от улицата болно коте, вчера бездомно куче. А този кой е? Седят си мечо Пух и Прасчо на сянка под една дърво и размишляват. По едно време мечо Пух се обръща и с всичка сила шибва Прасчо в муцуната. Прасчо целия в кръв. Прасчо: Абе мечо Пух аз си мислех че сме приятели!? М.П: Ми аз откаде да знам кво си мислиш бе свиня!!! - Имате ли фосфорeсциращи кондоми? - Свършихме ги. Но вземете си обикновени. - Няма да ми свършат работа... Кварталът ни е тъмен и когато вечер се връщам, навличам си светещ кондом и го ползвам за фенерче... - Ефикасен ли е този лосион против оплешивяване? - Разбира се! Преди няколко дни една дама опита да извади запушалката със зъби и веднага й пораснаха мустаци!