Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Две мутри гледали екшън. Точно преди решаващия момент, когато един от главните герои трябвало да скочи от петия етаж на сграда, за да се спаси от преследвачите, единият натиснал паузата и казал: - Пешо, хайде да се хванем на бас. Аз казвам, че тоя няма да скочи! - Ще скочи, бе Данчо, няма на къде. Ще видиш!!! - и се хванали на бас. Героят скочил. Спечелилият си прибрал парите, но след малко казал: - Виж кво, аз тоя филм съм го гледал, така че, вземи си парите. - Брато, и аз съм го гледал ама си мислех, че втори път няма да се осмели.
Любими Герои 3,264 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Докторе, как се лекува алергия? - Много просто, ако има алергия към ягоди наприемр, то е трябва да се спре да се яде ягоди и всичко ще е ок. - Ех, аз имам алергия към ракия, значи съм неизлечимо болен. Пътуваш си в трамвая, оглеждаш се наоколо, и ти става страшно. Почти всеки втори е гласувал за ТЯХ.... Странно нещо е живота. Обичаш една жена, живееш с втора, спиш с трета, имаш дете от четвърта, а те обича пета и тя се оказва майка ти Иванчо и баща му карали колела. Обаче Иванчо спукал гума паднал ударил си главата и умрял ; (. Пак баща му каза: -Ей Иванчо от спукана гума са роди, от спукана гума умря. Малкият Иванчо и баща му обядват. На Иванчо главата била огромна. Хранейки се, баща му току му плясне един зад врата. И така няколко пъти. Иванчо накрая не издържал и пита: - Тате, що ме пляскаш по тила, кво съм направил? - Направил си, направил, главок такъв, какво хубаво тясно путе имаше майка ти преди да се родиш!!