Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Две мутри гледали екшън. Точно преди решаващия момент, когато един от главните герои трябвало да скочи от петия етаж на сграда, за да се спаси от преследвачите, единият натиснал паузата и казал: - Пешо, хайде да се хванем на бас. Аз казвам, че тоя няма да скочи! - Ще скочи, бе Данчо, няма на къде. Ще видиш!!! - и се хванали на бас. Героят скочил. Спечелилият си прибрал парите, но след малко казал: - Виж кво, аз тоя филм съм го гледал, така че, вземи си парите. - Брато, и аз съм го гледал ама си мислех, че втори път няма да се осмели.
Любими Герои 3,263 прегледа
Следващ →

Още вицове

Подсъдим се обръща към съдията: - Няма закон без вратичка. - Прав сте, но не забравяйте, че тази вратичка най-често води към затвора. - Но, господин съдия, аз не вярвам, че в затвора ще ме превъзпитат. - Откровено казано, аз също не вярвам, но нека все пак опитаме… Нов въпрос във философията: Кое е първичното? Вселената или Колайдера? Веднъж топката срещнала зебрата и се влюбила в нея. Така се появили дините. На брега на реката седи рибар и лови риба(къпе червея;-). При него идва един местен жител и казва: - Извинете, често ви виждам тук... - Да, пет години вече идвам тук. - Нима не знаете, че тук нямам никаква риба? - Ами преди година-две почнаха да се появяват такива подозрения в мен... Страната на Марлборо. Каубоят Джим се е обесил. Вдовицата му отива при отчето, за да съобщи за кончината му. Свещеникът се опитва да я утеши: - Господ прибра Джим при себе си… - Това - добре, но защо с ласо?