Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Момченце държи снимка на младоженци и разпитва майка си: -Мамо, защо булката е облечена в бяло? -Защото бялото е символ на радостта,щастието и безгрижовността… А защо тогава младоженецът е облечен в черно?
Младоженци 5,569 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Решил съм да се самоубия. — Ама как бе, защо? — Животът ми е скучен. — И к’во, смяташ че самоубийството ще го разнообрази ли? Задават въпрос на третокласник,вундеркинг - Какъв искаш да станеш, като пораснеш? - Пожарникар или бодигард! - Защо? - По-лесно се става кмет ! ГЕРБ трябва да се преименува на ГБРЕ, тоест - от "граждани за европейско развитие на България" да се преименуват на "граждани за българско развитие на Европа". доказателство: виж ТУК Спял си един човек и някаква муха започнала да му бръмчи над главата. Станал, гонил я и отново заспал. А мухата пак: “Бз-бззззззззз”. Ядосан, човекът станал, хванал мухата и започнал да я люлее: “На-ни-на-ни”… Мухата заспала и човекът започнал да крещи: “Ббз-бз-бз-бзззззззззззз. Хубаво ли ти е сега, а, хубаво ли ти е?” Две врачки се срещат и едната казва на другата: - Ти си добре. А аз как съм?