Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
2050-та година: - Дядо, помниш ли, когато Америка била в криза, японците са се разорили, Евросъюзът се разпаднал... - Да, дядовото... - А вярно ли е, че Абрамович тогава се е разорил и е продавал пирожки? - Вярно е! - А как тогава отново е станал милиардер? - Взимаше по 0,10 $ от всеки, който идваше да види това.
Разни 1,283 прегледа
Следващ →

Още вицове

Нашия сисадмин - голям мозък и златни ръце. Да имаше и драйвер между тях... Мислех, че съседите ми се усмихват, защото ме харесват и уважават...А се оказа, че е защото са ме чували как пея на караокето. - Кой те е вързал? - попитал Учителят. - Никой - отвърнал ученикът. - Защо тогава се стремиш към освобождение? - попитал Учителят. Иванчо,имал да пише сьчинение за домашна работа, но не го написал. Госпожата, го вдига на дьската на другия ден, и му казва да си прочете сьчинението. Иванчо: -Два вьлка се ебали на лед. Госпожата: -Иванчо не е удобно. -Ми, госпожо как ще е удобно хлъзга се. Някакъв празник! Пияница...а пред него чаша водка. Изпива половината, но....изведнъж умира. На Оня свят застанал пред Бог и помолил: - Боже, умолявам те, превърни ме в бръмбарче, в паяк - в каквото решиш - само ме върни - да си допия водката. Почти половин чаша остана! Бог изненадващо се съгласил, превърнал го в паяк и пияницата се оказал на тавана, буквално над чашата. - Ама...аз не мога да я стигна! - Ако се напънеш, от теб ще излезе паяжинка и по нея ще се спуснеш до чашата! Напъвал се той, напъвал се, стигнал почти до чашата, но изведнъж - стоп! По-нататък нямало как! - Е...какво да правим сега, аз се напъвам, но по-нататък няма как да се спусна! - Напъвай се по-силно! Напъвал се....все повече и повече, напъвал се....и изведнъж някой му разтресъл рамото: - Иване, събуди се...че се насра!