Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Две песъчинки си вървели в пустинята и едната казала на другата: - Мисля, че някой ни следи.
Разни 2,218 прегледа
Следващ →

Още вицове

Разтревожен пациент отива на лекар и казва: - Докторе, нещо не съм добре! Ще може ли да ми направите изследвания? - Разбира се - казва докторът. Иизчакайте тук. След време лекарят се връща и държи изследванията: - Господине, във вас се заражда живот! - Но, докторе! Аз съм мъж!?! - Е, мъже, жени, то глистите не подбират! Алколхолът убива нервните клетки. Но не всичките. Само тези, които отказват да пият. Смелостта не е липса на страх. Смелостта е да направиш каквото трябва, когато трябва, въпреки че те е страх! Беше зле почистването на боклука в София, сега стана адски зле. Моля, направете пак да е зле. Животните в гората решили да стават културни и построили тоалетна, но още първата нощ някой счупил прозореца. Оказало се, че е заекът. Царят на гората - лъвът разпоредил зайчето да поправи прозореца. На втората и третата нощ пак същото. И решили животните в гората, да изправят зайчето пред горския съд, да го разпитат защо прави така. Изправило се зайчето пред съда и тъжно заразказвало: - Влизам първата вечер в тоалетната - влиза след мен вълкът, оправя ме, избърсва се с мен и прас изхвърля ме през прозореца. - Влизам втората вечер в тоалетната - влиза след мен мечката, оправя ме, избърсва се с мен и прас изхвърля ме през прозореца. - Третата вечер обаче отивам в тоалетната и гледам таралежът вътре. Реших и аз да бъда смел, оправих го, избърсах се с него и откъде съм излезнал и аз незнам...