Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Пред министерството на здравеопазването се струпала опашка. Случаен минувач пита хората на опашката: - Тази опашка за направления ли е? - Не, за министри на здравеопазването! - Ама не е ли много голяма? - А-а-а-а, тя бързо върви!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
За да почнат потребителите в България да си изискват касовите си бележки при пазаруване, джакпотът ще се тегли измежду касовите бележки.
Професионални
03.10.2017
2,659 прегледа
Следващ →
Още вицове
Холандски турист възнамерява да пренощува в бунгало близо до Бангкок и пита служителката на рецепцията: - Има ли наблизо опасни животни? - Изключено. Единственото, което може да ви се случи, е през леглото ви да мине някоя змия, но не се притеснявайте! След нея тичат плъхове и я убиват, щом я стигнат!
Бай Ганьо, американецът и французинът пътували в един самолет. По едно време французина си изкарал ръката през прозореца и казал: - Ние сме във Франция. - Как разбра? - Пипнах Айфеловата кула. Минали 15 минути, американецът си изкарал ръката и казал: - Ние сме в Америка. - Как разбра? - Пипнах Статуята на свободата. Минали 15 минути, българинът си изкарал ръката и казал: - Ние сме в България. - Как разбра? - Няма ми го часовника...
Зарязах пиенето, пушенето и да мисля за секс. Това беше най-лошия половин час в моя живот...
Жена се буди посред нощ и вижда мъжа й в кухнята пред хладилника, отваря вратата и пита: "До Костенец ще ме закарате ли?", затваря вратата и мърмори: "Добре, сега ще си хвана друго" и така няколко пъти. Жената отишла да спи, на сутринта отива в кухнята, хладилникът го няма, а на масата бележка: "Заминах за Костенец".
Блондинка пристига в Бургас: - Я..морето е синьо, пък на картата пише Черно.