Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Свидетелю, познавате ли подсъдимия? - Да, ваша светлост. Ние с него работехме в една банка. - Кога беше това? - Датата не помня, но помня, че беше на разсъмване, около три часа…
Адвокати 4,733 прегледа
Следващ →

Още вицове

Обяви: "Охранителна фирма търси да наеме охранител за голям магазин, който да гледа по цял ден камерите на магазина. Изискване - да е запален фен на "Big brother". --------- "Фирма търси да наеме инициативен човек. (да не е фен на на "Big brother") Изпит във винарския техникум. Пред преподавателя стоят няколко чаши. Влиза студент. Преподавателят: - Изтеглете си б-б-билет! Студентът взима чаша, отпива и казва: - Портвайн! Преподавателят отпива и отговаря: - Нп-п-правилно! Оп-п-питайте още едно! Студентът взима чашата, отпива, помисля и отговаря: - Рислинг! Преподавателят отпива: - Неп-п-правилно, но вие ми харесвате и ще ви дам още един шанс! Бърка под катедрата, вади чаша и я дава на студента. Той се стегнал, съсредоточил се и глътнал съдържанието на екс. След няколко минути, едва дишайки, с пот на челото и сълзи в очите студентът казва: - Ама, ние не сме минавали още "народно творчество"! Деца изпълняват пиесата Червената шапчица вълкът - Червено шапчице къде отиваш ? шапката - На гости на баба да и донеса сирене! учителката - Нее, децааа по-студено го кажете! вълкът - Ч-ч-ч-черввено-о-о шап-п-пчице къд-д-де отиваш-ш-ш? шапката - Н-н-н-а-а гости на б-баба-а-а! учителката - не децааа по-народноо! вълкът - Червенооооооооо шапчи-ииицееее къдеее отиваааш (съпровод на гайда) шапката - На гостиииииии на бабаааааа (съпровод на гадулка ) учителката - не децааа по-съвременно! вълкът - Ама ей пу*ко де отиваш ма пача грозна?! шапката - Ко бучиш ве, отивам при дъртата да й гепам пенсията! Добре лекувания махмурлук може да удължи запоя до няколко седмици. Директор си ляга с младата си секретарка. Посред нощ той я събужда й казва: - Мила, отивам в банята. - Защо трябваше да ме будиш? Само за да ми кажеш това ли? - Просто исках да те помоля да ми запазиш мястото до тебе.