Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Някои хора са много груби. Стоя си спокойно, взимам си горещ душ, пея си песнички, и изведнъж се появява мениджър от IKEA да ме гони от магазина!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Политически
- Защо са покрили фонтана на пл.Славейков? - За да не може Румен Петков и в него да се изпика.
Политически
03.10.2017
3,159 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Защо не казват колко струва ловуването на Георги Първанов? - За да не се обезсмисли Българската Коледа... ---- Всъщност не трябваше ли да е обратно? Да карат хората да пращат sms за събиране на средства за Гоце - изпратете sms на кратък номер XXX с текст "Goce - na lov!"
Рапорт на редови КАТ-аджия до началника: "Господин началник, във връзка с тежкото ми материално положение, моля да ми бъде зачислен радар за три дни!
- Прави ли ти впечатление, че съседите днес не си крещят? - Сигурно са се скарали.
Кой как отива на рожден ден?<BR>Англичанинът: с достойнство.<BR>Французинът: с торта.<BR>Руснакът: с водка.<BR>Българинът: с приятели.<BR><BR>Кой как се връща от рожден ден?<BR>Англичанинът: с достойнство.<BR>Французинът: с домакинята.<BR>Руснакът: на четири крака.<BR>Българинът: с остатъка от водката.<BR><BR>Кой какво си мисли докато се връща от рожден ден?<BR>Англичанинът: "Успях ли да запазя достойнството си?".<BR>Французинът: "Дъщерята май беше по хубава".<BR>Руснакът: "Много мъ’ биха ама и аз удрях".<BR>Българинът: "Жалко, тортата остана - можех да взема и нея".
Случаен минувач минал покрай внушителна погребална процесия от няколко хиляди души, а за ковчега бил завързан козел. Възмутен той попитал: - Как може такова нещо? Да вържете козел за ковчега на покойника! Това е кощунство! - Шшшшт! Погребваме тъщата - казал затя. - Е и тъщата да е! Това е нелепо! - казал минувача. - Козела я блъсна в кладенеца и така се спомина! Възмутен минувача продължил по пътя си, но след малко се върнал и попитал: - А този козел можете ли да ми го дадете на заем? Тогава друг от опечалените му казал: - Нареди се на опашката...