Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Защо Стоичков може да се държи като селянин? - Защото Стоичков е институция !!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Блондинки
Две блондинки на летище: - Марче, тия самолети как ги отвличат? Виж ги какви са големи! - О, ти си много глупава! Не знаеш ли, че като излетят, стават малки!?!
Блондинки
03.10.2017
3,013 прегледа
Следващ →
Още вицове
Може и да има чудеса по Коледа, но в България традиционно има предколедно чудо - покачването на цените на месо, зеленчуци, банани, мандарини, таксиметрови услуги и т.н.
- Защо блондинките използват зелено червило? - Защото червеното означава Стоп".
Младеж отишъл на гледачка и тя му казала да не се качва на кораб, защото кораба ще потъне и той ще се удави. Минали години, младежа станал мъж, остарял. С бабата решили да отидат на круиз с кораб по Средиземноморието. Казал си: - Щом толкова години нищо не се случи, значи се е разминало. Както си плавал кораба и изведнъж се извила буря, кораба се залюлял, започнал да потъва.Човека взел да се моли: - Защо, господи? Айде, аз си знаех, че така ми е писано,ама поне другите пощади! А отгоре се чул глас: - Ааа, да знаеш от колко време се мъча да ви събера на едно място всичките...
Отива дядо на лекар и споделя: — Ставам от сън и оправям бабата, излизам от вкъщи и оправям съседката, после срещам другата съседка и нея оправям, излизам на улицата и там… съседки, магазинерки, направо чедо незнам кво да правя… — И от кога така бе, дядо? — От утре, ако може чедо, от утре…
Лекар в АГ отделение към една от пациентките: - Коя е датата Ви за раждане? - На 15 август - отговаря тя. - А вашата? - пита той следващата. - На 15 август. - И вие ли сте на 15 август? - обръща се той към третата. Първата се обажда: - А, не, тя е била на друг купон.