В работата един разказва, че е намерил портфейл с пари в автобуса.
— И какво направи? Занесе го в полицията ли?
— Не. Не исках да си помислят, че парадирам с честността си…
Преди сесия студентите трябва да получат подписи от своите лектори.Та един ден двама студенти се засекли в
тоалетната и се заприказвали.От първата кабинка се чуло:
-Дадоха ли ти подпис?
От втората:
-Не,оня тъпак не ми даде!
От третата:
-Няма и да ти дам!