Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Има ли душа без тяло? - Да, ангел. - А тяло без душа? - Да, тъща.
Тъщи 5,897 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един мъж паднал от петия етаж, но не се разбил в бетона, а се забил в него. Това е първият случай, когато човешки живот е спасен благодарение на Виаграта. Три часа през нощта. Мъж и жена спят. Изведнъж се звъни на вратата. Мъжът, псувайки, отива да отвори. На прага стои мъж, очевидно пийнал: - Приятел, ела, моля ти се, долу да ме бутнеш. - Абе, човек, ти полудя ли! Три часа през нощта е! Ходи помоли някой друг. Връща се мъжът в леглото и жена му го пита: - Кой беше? - Някакъв идиот, искаше да го бутна. - И ти какво направи? - Пратих го на майната му! - Звяр! Говедо! Помниш ли на нас как ни изгасна колата в големия дъжд и едно момче цял час ни бута? Толкова ли не можеш да помогнеш на човека! Мъжът пак се разпсувал, станал от леглото и се облякъл. Слиза на двора, а там пълна тъма. Вика: - Ей, приятел! Къде си?! От тъмнината: - Тук съм! Ела тук! - Къде тук? - Тука бе, на люлките! При дресирането на котка главното е да се правите, че вие сте дали точно тази команда, която тя е изпълнила. Будапеща. Човек крачи край Дунав. Вижда друг, който се е надвесил и пие с шепи от реката. - Кво правиш, братчед? Тука се е изляла цялата канализация, че и тази на Виена… - Excuse me, I really don’t... - Aааа, чужденец. Наздраве, наздраве Изпращат английски шпионин в България, с маскировка като чужд студент. След два дена го разобличават и го връщат обратно. - Как те хванаха? - питат го шефовете му. - Ами на лекциите - всички спят, а аз си водя записки, и ме разкриха. Пращат друг шпионин, той се връща след месец. - Как те хванаха? - Ами на лекциите всички спят, и аз спя. В общежитието всички пият, а аз уча - и ме разкриха. Пращат трети шпионин, той изкарва половин година и се връща. - Тебе пък как те хванаха? - Ами на лекциите всички спят, и аз спя. В общежитието всички пият, и аз пия. Обаче като дойде сесията - всички си взеха изпитите, а мен ме скъсаха на английския.