Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Тъща се обръща към зетя: - Какво имаше в тигана ви, едвам успях да го изтъркам? - Това ли? Тефлоново покритие.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Девойка разказва на приятелката си: - Той беше такъв нежен, внимателен, четеше ми стихове, гледахме заедно звездите… А после ми каза, че аналният секс помагал срещу запек.
Семейни
03.10.2017
3,403 прегледа
Следващ →
Още вицове
Известен журналист вижда в ресторанта на Айфеловата кула художникът Едгар Дега. Приближава го и го пита: - Вие, господине, сте един от най-заклетите противници на Айфеловата кула, какво правите тук? - Най-много обичам да пия кафето си тук, защото това е единственото място в Париж, от което не виждам Айфеловата кула.
- Как може да промениш мнението на една блондинка? - Духни й в ухото или й поръчай още една бира!
Тази сутрин в Севливо(минус 28 градуса) се срещат на улицата двама: - За къде си се затичал? На работа ли? - Да, хич не ми се бърза за там, но ми е студено. ------- Днес времето е прекрасно! 28 градуса, небето е синьо, слънцето е жълто, вятър няма. Само един малък минус...пред числото на градусите.
- В колко ще се прибереш? - Не запомни ли, че петъка се прибирам вкъщи в събота!
Млад мъж стои под прозореца на "любимата" жена и се моли: - Скъпа, върни се, обичам те, не мога без теб! Като се върна вкъщи, ми е едно такова мрачно и прашно. Още от врата ме посреща котката - гладна и изнервена, няма кой да й наготви... И аз заспивам гладен. В банята не мога да се изкъпя, защото всички легени са пълни с дрехи, нямам чиста чиния, в която да ям... Обичам те, върни се...