Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Две борчета излизат от ресторант и единият казва: - Виж умрял гълъб А другия поглежда нагоре и пита : -Къде, къде ?
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Девойка разказва на приятелката си: - Той беше такъв нежен, внимателен, четеше ми стихове, гледахме заедно звездите… А после ми каза, че аналният секс помагал срещу запек.
Семейни
03.10.2017
3,402 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Докторе, непрекъснато ме преследват кошмари. - Слушам Ви. - Спя и сънувам, че чета лекция в голяма зала - с много слушатели, и в един момент "зациклям" - не мога да си спомня материала. - Извинете, както какъв работите? - Преподавател съм в университета. - Преуморен сте господине! Ще Ви изпиша едни капки и повечко си почивайте! - Докторе, кошмарът не в това. - А в ??? - Събуждам се - и аз наистина чета лекция.
А всеки труд е напразен, освен когато има любов, защото трудът е любов, добила видим образ.
Семейство отива на обяд в бира-скара. Поръчват си кебапчета. Наяли се, обаче останало едно кебапче. Минал келнерът и като видял - казва на детето: - Малкия, я го изяж тва кебапче, да ти порасне пишката! А майката като чула, пернала детето през ръцете и казва: - Чакай, чакай, я по-добре баща ти да го изяде!
Двама ескимоси си говорят: - Има ли бели хора? - Ами да, разбира се! - А черни има ли? - И черни има - миналата седмица един беше тука. - А такива, дето са бели отпред и черни отзад има ли? - Е, такива няма! - Пфу, значи вчера пак сме ебали пингвин…
- Проговори ли? — Не, всичко опитах, сигурно нищо не знае! — Изгори ли му петите? — Да! — Пусна ли му ток? — Ама разбира се, как без ток! — Отряза ли му кутрето? — Да бе шефе! — А даде ли му от мусаката, която сготви жена ми? — Е шефе, аз да не съм звяр!