Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Две дечица - българче и гърче - се хвалят едно на друго: ГР: Ние имаме много маслинииии! БГ: Ние пък си имаме социализъъъм! ГР: И ние ще си имаме социализъм скоро! БГ (след малко размисъл): Е да, ама няма да имате маслинииии!
Политически 3,333 прегледа
Следващ →

Още вицове

Седи си враната на елхата. Тича зайчето: - Врано, какво правиш? - Нищо не правя. - Може ли и аз да седна тук, нищо да не правя? - Сядай. Зайчето седнало под елхата, кръстосало лапички...Притичала наблизо лисицата. Видяла зайчето и го изяла... "Да-а-а, - мисли си враната, - забравих да кажа на зайчето, че за да не правиш нищо, трябва нависоко да седиш..." Един човек бил много зиморничав, вечно му било студено. Накрая умрял. Озовава се пред портите на Рая и св. Петър го пуска. В Рая температурата е вечно 24-25 градуса, приятни градини, птички, цветя, а нашият човек се мота наоколо и трепери, пак му е студено. Св. Петър го попитал: — Как може да ти е студено?! На земята все мръзнеш. Тук е Раят, всичко е перфектно, а ти само трепериш. — Ами явно за мен и тук е студено. Предложил му св. Петър да го свали долу при Дявола за малко да се постопли. Слезли долу при Дявола: — Какво ми водиш? — Водя го този само за малко, че горе мръзне. Пусни го в 1-ви кръг на Ада да се постопли малко. Отваря вратите Дяволът на 1-ви кръг на Ада и нашият влиза. След 10 мин. излиза – пак му е хладно. Дяволът го води в 5-ти, 7-ми кръг на Ада. Седи малко човекът, излиза и пак трепери. — Пак ли ти е хладно? — Не мога да се стопля, пак ми е студено! – рекъл той. Накрая Дяволът го бутнал в 10-ти кръг на Ада. Минало се известно време и св. Петър казал на Дявола: — Колега, дай да отворим за малко да го видим този как е, че трябва да го качвам скоро. — А, как да е, сигурно се е изпържил сто пъти досега, може и следа да няма от него. — Нищо, нищо, отвори за всеки случай. Оварят те и отвътре се чува гласът на нашия човек: — Затваряйте врататааа! Духа!!! - Кога е сватбата? - На 21 юни. - Това е денят с най-късата нощ? - Да. - Страхливец! Жена си купува палто от норки и обяснява на продавачката: - Извинете, че парите са мокри, но мъжът ми много плака, когато ми даваше парите. Един войник казва на друг: - Тя ми казва: "Ще ми направиш дете и няма да те вземат в казармата!" И тогава си спомних, че службата в армията е свещен дълг за всеки!!!