Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Дайте ми оръжие и добрите хора ще станат повече...в процентно съотношение.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Любими Герои
Разкопават новооткрита пирамида и се оказва, че фараонът вътре е жив. Първият му въпрос към втрещените археолози бил: - Абе Лили Иванова още пее ли ?
Любими Герои
03.10.2017
3,244 прегледа
Следващ →
Още вицове
Осмокласничка се прибира от училище и разказва на майка си: - Днес в училище идва гинеколог, прегледа всички. Оказа се, че в нашия клас има само едно девствено момиче. - Надявам се че това си ти? - Не, мамо, това е нашата учителка.
Един човек, както си вървял из парка, видял човек, който се бил качил на една топола и ядял нещо. - Какво правиш на тая топола, бе? - Ям круши!- отговорил му той. - Какви круши на тая топола? - Нося си ги бе, идиот!
Българ чете статистика във вестник, че на всеки един час в Ню Йорк един човек е блъсван от кола. Българ си мисли: — Горкият човечец…
Един човек си седял на една пейка и гледал тъжно. През това време мина един мъж и попитал човекът на пейката защо е тъжен. Човекът му казал да седне и ще му каже. Мъжът седнал. Тогава човекът му казал: - Проблемът е, че пейката е прясно боядисана...
Събрали се всички органи на тялото, за да изяснят кой от тях е най-главният. - Аз съм главна - казала главата - управлявам всички системи, и без мен нищо не може да стане. - Главна трябва да съм аз - казала кръвта - аз циркулирам из цялото тяло и доставям кислород, без мен сте за никъде. - Аз съм главният - казал стомахът - преработвам храната и давам на всички ви енергия. - Ние сме главни - казали очите - ние позволяваме на тялото да отиде където трябва. - Аз съм главният - казал задникът - аз изхвърлям фекалиите от тялото. Другите органи се изсмели и започнали да се подиграват на задника. Задникът се обидил от такова отношение и тихо се затворил. След няколко дена главата почнало ужасно да я боли, очите почнали да сълзят, стомахът се надул, а кръвта почнала да става токсична. В един хор всички органи признали, че задникът е най-главен! Извода от историята? Независимо, че всичката работа я вършат другите, командва като право задника.