Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Разкопават новооткрита пирамида и се оказва, че фараонът вътре е жив. Първият му въпрос към втрещените археолози бил: - Абе Лили Иванова още пее ли ?
Любими Герои 3,244 прегледа
Следващ →

Още вицове

Осмокласничка се прибира от училище и разказва на майка си: - Днес в училище идва гинеколог, прегледа всички. Оказа се, че в нашия клас има само едно девствено момиче. - Надявам се че това си ти? - Не, мамо, това е нашата учителка. Един човек, както си вървял из парка, видял човек, който се бил качил на една топола и ядял нещо. - Какво правиш на тая топола, бе? - Ям круши!- отговорил му той. - Какви круши на тая топола? - Нося си ги бе, идиот! Българ чете статистика във вестник, че на всеки един час в Ню Йорк един човек е блъсван от кола. Българ си мисли: — Горкият човечец… Един човек си седял на една пейка и гледал тъжно. През това време мина един мъж и попитал човекът на пейката защо е тъжен. Човекът му казал да седне и ще му каже. Мъжът седнал. Тогава човекът му казал: - Проблемът е, че пейката е прясно боядисана... Събрали се всички органи на тялото, за да изяснят кой от тях е най-главният. - Аз съм главна - казала главата - управлявам всички системи, и без мен нищо не може да стане. - Главна трябва да съм аз - казала кръвта - аз циркулирам из цялото тяло и доставям кислород, без мен сте за никъде. - Аз съм главният - казал стомахът - преработвам храната и давам на всички ви енергия. - Ние сме главни - казали очите - ние позволяваме на тялото да отиде където трябва. - Аз съм главният - казал задникът - аз изхвърлям фекалиите от тялото. Другите органи се изсмели и започнали да се подиграват на задника. Задникът се обидил от такова отношение и тихо се затворил. След няколко дена главата почнало ужасно да я боли, очите почнали да сълзят, стомахът се надул, а кръвта почнала да става токсична. В един хор всички органи признали, че задникът е най-главен! Извода от историята? Независимо, че всичката работа я вършат другите, командва като право задника.