Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Гововят си двама приятели и единият се оплаква: - Отидох вчера в кръчмата да пийна нещо. Обаче барманът направо ме обиди - даде ми една бира, жива водица... - И ти какво? - Ами преглътнах обидата...
Пиянски 1,957 прегледа
Следващ →

Още вицове