Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
След неговата забележителна фраза: "Тя даже повръща красиво", аз разбрах, че това е любов...
Бисери 3,003 прегледа
Следващ →

Още вицове

Шляят се в района на Чернобил двама педали - единият активен, другият радиоактивен... Чукча се връща от футболен мач. Среща приятел. Той го пита: - Какъв е резултата? - Две нула. - И кой би? - Как кой бе, тъпак. Едните нула и другите нула. трима приятели се събрали - рибари. Единия с насинено око.Втория със счупена ръка.А третия - напълно пребит. Попитали първия: -Защо ти е насинено окото? -Вчера отивам за риба. Започва да дърпа яко.Не мога да я изтегля.Дръпнах рязко и тя полетя към мен.Цапна ме и ми нарани окото. Попитали втория.Пак същата история. -Само дето мен ме перна по ръката и ми я счупи. Попитали третия: -А ти пък целия си пребит. :(.Защо така? -Вие знаете ли кво е кит? По време на бал в императорския дворец Александър Втори попитал поручик Ржевски: - Драги мой поручик, кажете, а вярно ли е, че сте се стреляли с корнет Оболенски пред Наташа Ростова? - Това е силно преучеличено, Ваше величество! Аз стрелях зад Наташа Ростова, а страхливецът Оболенски - зад дървото. В дневникът на един индианец. Първи ден: — Дъщерята на вожда се загуби. Намерихме я. Аз я е*ах, всички я е*аха. Втори ден: — Дъщеря ми се загуби. Намериха я. Вождът я е*а, всички я е*аха. Трети ден: — Как можах да се загубя…