Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Ако падна искам да энам, че съм скочил, а не че някой ме е бутнал.
Разни 1,661 прегледа
Следващ →

Още вицове

Жалко, че нашият президент не пие. Можеше поне за нещо да го харесвам. - Извинявай, би ли бил така любезен... - Бих! - Но ти даже не изслуша молбата! - Молба няма да изпълнява, но ще бъда максимално любезен. Художник отива при директора на художествена галерия и пита: - Как е? Продават ли се картините ми? Директорът: - Представяте ли си, вчера дойде един мъж и ме помоли, да му покажа вашите картини. След това ме попита, дали ще станат популярни след смъртта на автора, както се случва с великите художници. Аз естествено му казах, че ви познавам много добре и съм сигурен, че след вашата смърт цената им ще се вдигне многократно. И той взе, че купи всичките ви картини. Художникът: - Ама, това е великолепно! Директорът: - Хм, да, но има едно НО! Той каза, че е вашият личен лекар… Баща гледа сина си да се кипри пред огледалото и пита невярващо: - Сине, ти обратен ли си бе?! - Не, тате - принцеса! Александър Божков влиза в един супермаркет и напазарува много неща - салами, кашкавал, сирене и др. Излиза си през касата без да плаща и касиерката го пита: - Господин Божков, а парите? - Спокойно, ние за това пари не взимаме.