Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Говорят си два коня : - Горкия аз, работя от сутрин до вечер за моя стопанин ... - Напиши жалба до дружеството за защита на животните. - Ти в ред ли си ? Ако стопанина разбере, че мога да пиша, ще ме хване да му помагам и в офиса ...
Животни 3,305 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мъж и жена седят на пейка в парка. Жената казва: - Скъпи, много ми се иска да го направим тук, на пейката. Мъжът се съгласил, клекнал пред пейката и взел да я лиже, а тя казала: - Мило, свали си очилата, че ме драскаш. Той ги свалил. След малко тя пак се обадила: - Сложи ги, сложи ги - лижеш пейката. Въпрос: Как може евреин да избяга от "Освиенцием"? Отговор: По комина, по комина и дим да го няма. Прибира се един вкъщи и гледа - на мястото на къщата на съседа му - разкошен дворец, пред двореца - тенис корт и комшията и Агаси играят тенис! - Комшу, как стана тая работа? - Ами бях на риба, хванах старата жаба и тя ми каза, че ако я пусна, ще ми изпълни едно желание. И така стана... - И къде я пусна? - Във вира под моста. Ако я хванеш, викай силно, защото недочува! Отишъл човекът на посоченото място и не след дълго хванал жабата. Всичко станало така, както казал комшията, човекът си поискал всичко вкъщи да потъне в злато, пуснал жабата и си тръгнал. Когато приближил до дома си, още отдалече видял, че на мястото на къщата му растат някакви тръстики, папури... с една дума - блато! Отишъл при съседа и казал: - Комшу, видя ли каква стана тя... Поисках злато, а гледай сега... - Ами аз те предупредих, че е глуха. Ти да не си мислиш, че аз съм искал голям Тенис? - Мамо, ти обичаш ли сапунени опери? - Какво? Изаура, не, разбира се! - Господине, не трябва да пиете толкова много. Пиенето ще скъси живота ви наполовина. - Това няма никакво значение, докторе. Защото аз пък виждам всичко двойно.