Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
След новогодишния празник в детската градина баща говори на сина си: - Сине, ти си вече голям, трябва да ти кажа истината - няма Дядо Коледа. Това бях аз. - Знам, знам. Нали щъркелът също си ти...
Коледа и Нова година 7,541 прегледа
Следващ →

Още вицове

Из военен учебник: "С появата на първите летателни апарати се появи нуждата от тяхното унищожаване." Спрели те едно такси и се качили. Сядат и мълчат. След пет минути шофьорът пита: - Момчета, вие кво, да не сте се надрусали? - Как разбра? - Ми как, седите ми тука тримата на предната седалка и си мълчите... Прибира се един напълно пиян пич и гледа на пейката пред блока му некакъв дядо седи и почива: - Дядо искаш ли да ти помогна да те занеса до вас. - Ами може синко, аз съм на 6-тият етаж. Занесал го пияният до етажа и му предложил да го вкара в тях. Отворил му вратата и слезнал долу в градинката да си продължи пиенето. Тъкмо слиза и гледа Втори дядо седи по умърлушен от първият и пак се повтаря историята. Така няколко пъти докато накрая дядото не казал: - Момче ти хубаво ще ме занесеш ама айде само не ме пускай отново в асансьорната шахта става ли?!??! Иванчо: - Татко, днес учителката зададе въпрос и аз първи вдигнах ръка! - Вярно ли? И какво каза тя? - Попита кой не може да реши задачата. Не плачи, защото е свършило. Усмихни се, защото е станало...