Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Говорят си двама програмисти: - С какво програмистът се различава от обикновения смъртен? - Ами с това, че е в състояние да отговори на въпрос, в който вече се съдържа отговорът. - Тоест как? - Е, например: колко е 2х2=4? - Естествено - TRUE!
Програмисти 4,425 прегледа
Следващ →

Още вицове

Пожар в осеметажен блок. Блондинка, брюнетка и червенокоса не могли да се изнесат навреме и останали заклещени на последния етаж. Дошли пожарникарите, опънали едно платнище и им викнали: - Айде скачайте, ама една по една! Червенокосата скочила първа. Пожарникарите я гледали, докато лети, решили, че е грозна, дръпнали платнището в последния момент и мацката естествено се разпльокала. После викнали нагоре: - Айде следващата да скача! Брюнетката се развикала: - Да, бе да, да не съм луда, нали видях какво направихте. Пожарникарите: - Тази беше толкова грозна, че не заслужаваше да я спасим. Ти си по-красива и сега няма да дръпнем платнището. Айде скачай! Подлъгала се и брюнетката, и скочила. Докато летяла пожарникарите решили, че и тя е много грозна и пак дръпнали платнището. След малко викнали на блондинката: - Ти какво, да не смяташ да останеш горе? Айде скачай! - Ще скоча, ама оставете платнището и се дръпнете най-малко на трийсе метра, да не може да го дръпнете. Мача "Левски" - "Черноморец", 60-та минута, пада Домовчийски-дузпа, пада Телкийски - дузпа, пада Боримиров - пак дузпа. Пада Гонзо - съдията мълчи, пада след малко пак - съдията си трае. Накрая не му издържат нервите и почва да вика: - Ко`стаа тука бе?!? Шо нема дузпа? - Вашият кредит изтече, моля презаредете. На габровец му дошъл гост от друг град. Решили да отидат на лов. Тъй се случило обаче, че по невнимание габровецът прострелял госта си - нещастен случай. Гледа габровеца - серозна рана, кръвта на човека изтича. Няма как, ще трябва да викат линейка. Вади ГСМ-а и почва да набира. Набира, набира - край няма. Приятелят му се надига и едва прошепва: - Абе, не знаех, че на "Бърза помощ" им е толкова дълъг номера... - А, не бе, аз СМС-че им тракам, така, за по-евтинко... Върви си лисицата из гората и вижда едни големи, светещи очи в храстите. - Здравей, Бухльо! - Аз не съм бухал... - Ами какво си тогава? - Аз съм мишката Мишо. - Ми добре, но защо са ти толкоз големи очите. бе? - Акам, бе, Лисо, акам.. Учителите са богове, но аз съм атеист...