Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Признаваме малките си недостатъци, само за да уверим хората, че нямаме по-големи!
Бисери 2,947 прегледа
Следващ →

Още вицове

В далечно време вълкът и заекът били приятели. Навсякъде ходели заедно. Един ден отишли за риба. Случило се така, че вълкът хванал златната рибка. - Ако ме пуснеш ще ти изпълня три желания - казала рибката. - Може - казал вълкът - но ако изпълниш и три желания и на заека, защото ми е голям приятел! Рибката се съгласила. Пуснал я вълкът обратно във водата и заедно със заека казали първото си желание: Вълкът: Искам една мацка тук на лявото си коляно! Заекът: Едно морковче! Изпълнила ги рибката а вълкът и заекът казали второто си желание: В.: Още една мацка тук на дясното ми коляно! З.: Половин зелка! Изпълнила и това рибката и зачакала за третите им последни желания. В.: Една мацка да ми седне точно на к... З.: Да не му стане к... От тогава вълкът и заека се мразят.... Върви си бай’Асан в гетото и гледа как един гърчав събрат носи торба цимент, гушнал я кат булка и ръцето му а ахаа да я изпуснат. И тогава бай’Асан се провикнал към гърчавия циганин: - Ей будала тури го на рамо!!! А гърчивия ром се сепнал и отвърнал: - Аз ще го тура на майка ти, Рамо ми е брат... разбра ли?!? Ако случайно, Чък Норис умре, той сам ще си издигне статуя. Двама се срещат: - Знаеш ли как си нарича човек който си вре главата в дините? - Не. - Динозавър! Решили всички звездички да си направят бал... Изведнъж на входа дошла една точка: - Ти не си за тук! Каква звездичка си ти. Та ти си си точка!Вън!!! - развикала се охраната. - А бе, тъпанар, не виждаш ли че съм се зализала!