Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Оригиналното заглавие на филма "Пришълецът срещу Хищникът" е било "Пришълецът и Хищникът срещу Бойко Борисов". Филмът обаче трябвало да се направи наново, защото кой ще плати 5 лева, за да гледа филм дълъг 3 минути?
Любими Герои 3,253 прегледа
Следващ →

Още вицове

Умрели бабка, жена на 30г. и младо девойче на 12г. Пред вратата на рая ги чака Св.Петър и казва: - Сега бабе, сядай на онова колче ако потече кръв влизаш, ако не в ада. Сяда бабката няма кръв - в ада. Св. Петър пак : - Сядай - на 30г. И тя к’во да прави сяда и пак няма кръв и тя в ада. Св. Петър пак: - Сядаи на колчето - вика на 12г. Сяда тя и потича кръв. Св. Петър: - Влизай в рая. - А, не искам. - Тогава в ада. - А и там не искам. - А каде искаш? - учуден пита - На колчето, на колчето искам. Една 80-годишна баба се почувствала зле и решила да отиде на гинеколог. Влиза тя и доктора я пита: - А вие за какво сте тука? - Ами докторе, на преглед. - Еми хубаво, лягай тука. Преглежда я той, ама к"во да й каже (та тя е на 80 години), и решава да я избъзика. - Ами бабо, бременна си. - А бе чадо, как ще съм бременна та виж на колко години съм. - Това е бабо - бременна си. Излиза дъртата и недоверчиво си дрънка "Ше отида азе при друг доктор". Тъй ама първия доктор звъни на колегата и му казва каква е работата та и той да я избъзика. Влиза бабата, а доктора я пита: - А на вас какво ви има? - Ами докторе, на преглед. - Еми хубаво, лягай тука. Преглежда я той и й казва: - Ами бабо, бременна си. Бабата става, облича се, и на излизане измърморила: - Ей, майка му стара, на днешно време и на средния си пръст да нямаш вяра. Господ винаги отговаря на молитвите ни, но понякога отговорът е нe Болница. Лекар се приближава към болния и пита: - За вас каква упойка – скъпа или евтина? Болният мисли, след което казва: - Евтина, разбира се! Лекарят: - На-ани, на-ани, бебе... - Мамо, мамо! Кога ще вечеряме с леля? - Може би другата седмица, още не сме доизяли баща ти…