Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Въпрос към уличен търговец: - Кое е основното правило в бизнеса? - Късането на фактури е като "неизбежна самоотбрана".
Професионални 3,058 прегледа
Следващ →

Още вицове

Десетгодишно хлапе реве с пълно гърло. - Татко си отиде-е-е! - Не плачи, той ще се върне - успокоява го майка му. - Няма-а! Взе ми електронната игра! Треньор по футбол говори на възпитаниците си: - От днес спирам да ви чета теория. - Защо бре, тренер? - Защото прекалено дълго мислите пред вратата! Един си карал БМВто и изведнъж гледа в огледалото-полицейска кола с включени светлини зад него.Казал си:Аз съм с БМВ,тоя няма да ме хване...и натиснал газта.Да,ама и ченгето не отстъпвало.По едно време нашия човек си помислил:абе я да взема да спра,че куките така и така ще ме спрат,да не стане по-лошо...и спрял.Полицая приближил. –Такааа!Я да видим сега...Днес е петък,имах тежък ден,края на седмицата е и не ми се пишат разни актове и фишове...Ако ми дадеш някакво оригинално обяснение за превишената си скорост,ама такова,че да не съм го чувал,ще те пусна! Шофьорът помислил и казал: -Преди седмица жена ми избяга с полицай,и сега си помислих,че ме гони да ми я върне. -Ок,весел уйкенд! Природата, като не е доволна от това, че го е лишила от способността да мисли, го е надарила със способността да пише.А. Е. Хаусман Говорят си двама: - Аз съм банкер, и за мой срам трябва да си призная, че в театър не съм стъпвал 20 години. - Не се притеснявайте, - казва другият, - аз съм актьор, и аз също последните 20 години не съм бил в банка.