Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Желая късмет и здраве. На първо място късмет, защото на "Титаник" всички са били здрави.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
Въпрос към уличен търговец: - Кое е основното правило в бизнеса? - Късането на фактури е като "неизбежна самоотбрана".
Професионални
03.10.2017
3,058 прегледа
Следващ →
Още вицове
Десетгодишно хлапе реве с пълно гърло. - Татко си отиде-е-е! - Не плачи, той ще се върне - успокоява го майка му. - Няма-а! Взе ми електронната игра!
Треньор по футбол говори на възпитаниците си: - От днес спирам да ви чета теория. - Защо бре, тренер? - Защото прекалено дълго мислите пред вратата!
Един си карал БМВто и изведнъж гледа в огледалото-полицейска кола с включени светлини зад него.Казал си:Аз съм с БМВ,тоя няма да ме хване...и натиснал газта.Да,ама и ченгето не отстъпвало.По едно време нашия човек си помислил:абе я да взема да спра,че куките така и така ще ме спрат,да не стане по-лошо...и спрял.Полицая приближил. –Такааа!Я да видим сега...Днес е петък,имах тежък ден,края на седмицата е и не ми се пишат разни актове и фишове...Ако ми дадеш някакво оригинално обяснение за превишената си скорост,ама такова,че да не съм го чувал,ще те пусна! Шофьорът помислил и казал: -Преди седмица жена ми избяга с полицай,и сега си помислих,че ме гони да ми я върне. -Ок,весел уйкенд!
Природата, като не е доволна от това, че го е лишила от способността да мисли, го е надарила със способността да пише.А. Е. Хаусман
Говорят си двама: - Аз съм банкер, и за мой срам трябва да си призная, че в театър не съм стъпвал 20 години. - Не се притеснявайте, - казва другият, - аз съм актьор, и аз също последните 20 години не съм бил в банка.