Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Купон. Тъмнина. Женски шепот: - Ама Ваньо... Днес съвсем не се държиш акто миналия път... По-напорист си, нахален направо. И ръцете ти като че ли са по-силни. И по-космати. И устните ти са по-топли. Ох... И... оная работа като че ли ти е по-голяма... - А и не съм Ваньо...
Семейни 3,420 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един пиян се прибира. В един ъгъл вижда нещо черно и кръгло. Чуди се: "Това куче ли е? Котка ли е? Камък ли е?". Приближил се, пипнал го с пръст, облизал пръста си и въздъхнал: "Уууф, говно! За малко да го настъпя!" "Тези, които ме познават, знаят, че депозира ли ми се оставка, няма случай да не я подпиша" - така премиерът Бойко Борисов коментира днес решението си да приеме подаденото вчера заявление на шефа на ДАНС... Миналата седмица се разбра, че при игра на футбол си е ударил главата и са му направили 4 шева , а главата на скенер( не за метал;-) погледнаха ли? Поп Евтимий среща бай Иван, който бил облечен целия в черно. Поп Евтимий пита: - Какво става Иване, тъщата ли е починала? - Не, жената... - Е, пак добре... Холандска легенда. Живял един крал, той има дъщеря, която нито веднъж не се била разсмивала. И кралят обещал половината кралство, на този който успее да я разсмее. Идва в двореца един странен мъж с вързоп на гърба и казва: - Лесно мога да я разсмея, и не ми трябва даже половината кралство. Вие само легализирайте това, с което ще я разсмея. "И все пак тя се върти" - помисли си пияния Галилей.