Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Ако видите жена с черни очила, с машинка за броене на пари в едната ръка и меч в другата, то знайте - това е родната ни Темида.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Животни
Две крави си пасяли и едната казала: - Мууууууууу. А другата: - Ей, взе ми го от устата.
Животни
03.10.2017
3,000 прегледа
Следващ →
Още вицове
Карък - това е когато си девственик, а на следващия ден татко.
Принцип на Тудиско за асиметрията: Нещата се объркват изведнъж, но се оправят постепенно. Следствие: Нещата се чупят за нула време, но поправката им отнема цяла вечност.
Габровец пита малкия си син: - Помниш ли, сине, какво ти подари Дядо Коледа точно преди една година? - Да, тате! Един бонбон! Не виждаш ли, че аз още го смуча? - Дай, сине, да му махна целофана.
Защо блондинките не си разтварят сокчета "СТЕП"? Защото не могат да проумеят КАК 1 ЛИТЪР ВОДА СЕ ПОБИРА В ТОЛКОВА МАЛКО ПАКЕТЧЕ
Един ден един луд генерал отвлякал Бай Ганьо,Американеца и Французина и ги завел на един самотен остров. И им казал ся иксам от вас да ми намерите по едно оръжие и да ми го донесете,те казли добре и почнали да търсят. По едно време се задава Францъзина с един пистолет,и генерала му казва наври си го у газа тои почнал и в тоя момент почнал да плаче,попитал го генерала. Защто плачеш ? -Тои отговорил щото болии-и-и-и. И генерала го оставил. След малко идва Американеца с М 16, и генерала казва. -А ся навро со го у газъ. Започнал тои и жо тоя момент почнал-хем да плаче хем да се смее. Генерала го попитал. -Защо плачеш ? Тои отговатя. -Зашото болии-и-и-и ! -А защо се смееш ? Попитал очудено генерала! -Защото Бай Ганьо идва с танкааа! ! !