Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Попитали радио Ереван: - Може ли да се спи с включена лампа? - Може, ако няма с кого друг!
Радио Ереван 3,928 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Много си обичам моя четириног приятел! - Как се казва? - Диван! Вълкът предложил на кучето: - Хайде да си поиграем? Кучето се разтреперило: - Страх ме е, Вълчо! Може да ме изядеш! - Спокойно, ще си сложа наморник - предложил Вълчо. Сложил си наморник, а кучето пак трепери. - Добре, ще си вържа и краката - навил се вълкът. Кучето пак трепери. - А сега защо трепериш? - От вълнение. За първи път ще ям вълче месо... Малкия Ивайло пита една бременна жена: - Лельо, вие обичате ли си бебето? - Да! Отвърнала тя. А Ивайло питал: - Ами тогава защо сте го изяла??? Срещат се в градската баня два члена: - Как я караш? - Ами как, нормално, 2-3 пъти в седмицата работя. А при теб? - Остави се. Напоследък няма нощ, няма ден - само ставай и работи! Шефът яко се е разгонил. - Лоша работа. А пробва ли да не станеш? - Пробвах. Щяха да ме изядат. Нотариус е поканен в дома на умиращ, за да запише неговото завещание. - И накрая, господин нотариус, моля запишете, че искам да бъда погребан заедно с автомобила си. Колкото и да се опитвали нотариусът и съпругата му да го разубедят, човекът бил непреклонен. - Работата е там, - признал си той накрая - че до този момент, не е имало нито една дупка, от която да не мога да изляза с любимия си ФОРД...