Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Питат една жена: - На колко сте години? - (кокетливо) По-близо до 30, отколкото до 20... - А по-точно? - 40...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
- Защо Иванова започна постоянно да закъснява за работа? - Има служебен романс с Петров. А на срещите жените, както е известно, винаги закъсняват.
Професионални
03.10.2017
2,204 прегледа
Следващ →
Още вицове
90-а минута на мач на Герена. Наско Сираков звъни по телефона на Мъри. - Мъри, колко е резултата? - 0:0. - А на почивката колко беше?
- Пешо, забелязъл ли си, че тъщата ти има златен зъб? - Отдавна, но все не намирам повод.
Купил си Вълчо мотор. Още на първия ден в гората решил да се изфука. Видял заека и му казал: - Зайо, айде да се возим! - Добре бе Вълчо. Качили се те на мотора и вълка запалил и тръгнали с бясна скорост по горската пътечка. Вълкът вдигнал 100 км в час и пита: - Зайо, напика ли се от страх бе? - Не бе, не бе! Вдига вълкът 200 км в час. - Напика ли са бе? - Абе много бавно караш бе!-казал зайо. Вдига вълка 300 км в час. - Напика ли са бее? - Неее. - Е ся ше са насереш кат ти кажа че нямам спирачки!
В тежката криза родителите на Иванчо били безработни. Хладилникът им бил празен. Ставайки сутринта, Иванчо се оплакъл, че има болки в стомаха. - Така е, защото е празен - въздъхнала майка му. В училище през междучасието учителят се оплакъл, че го боли главата. - Боли ви, защото е празна - успокоил го Иванчо.
Буратино моли татко Карло: -Татко Карло, пробий ми дупчица в дървеното дупе! -Защо ти е, моето момче? -Влюбих се в Арлекин!