Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Ало, Народното събрание ли е? - Да. - Искам да питам, какво ми е необходимо, за да стана депутат. - Ти луд ли си? - Да, а някакви други условия има ли?
Политически 3,463 прегледа
Следващ →

Още вицове

Клеинт се обажда на адвоката си: - Какво става с моето дело? - Справедливостта възтържествува! - Бързо обжалвай! По време на делото съдията разпитва шофьора: — Как стана така, че автобусът се блъсна? — Ами, не знам точно! Аз тогава продавах билети. Мутра влиза в ресторант и разправя на келнера: — Имаш ли жабешки крачета, бе. . . ? — Да, господине. — Я, тогава да те видя как подскачаш да ми донесеш една бира. Ицо Стоичков, човек, който е обикалял насам-натам, естествено разбира от кино, изкуство, култура... та разглеждал една изложба на световно известен художник. По едно време дошъл уредника на изложбата и го попитал: - Мистър Стоичков, да ви помогна с нещо? - Не, благодаря. Знам, че това е известната картина "Селянин люпи семки" от 17век. - Не, мистър Стоичков, това е венецианско огледало от 15 век Детски глас: - Ало, аварийната служба ли е? Тука в нашия блок асансьорът заседна, с един чичко и една лелка вътре. Ако се съди по стоновете, лелята е тежко ранена.