Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Келнера към клиента: - Но вие ми плащате с фалшива банкнота! - А ракията Ви беше ли истинска?
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Срещнали се двама приятели и единият попитал: - Абе, ти винаги ли си спомняш кога е рожденият ден на жена ти? - Абсолютно винаги - отговорил първият - той е на следващия ден след като ми е напомнила за него.
Семейни
03.10.2017
3,177 прегледа
Следващ →
Още вицове
Чапай и Петка си говорят. Чапай казва: -Петка снощи сънувах че съм в Истанбул и чисто голи туркини с огромни гърди ми играят кючек. Петка: -При мен пък догато ти спеше се звъни на вратата.Отварям аз и кой да вида-Бриджит Бардо.Като ме хвана и секс,секс,скъса ме от секс.Тъкмо да свърша и пак се звъни на вратата.Отварям и кой пак да вида-Орнела Мути.И като ме хвана секс,секс,скъса ме от секс.Тъкмо вече да свърша и пак се звъни на врата. Отварям и кой-Памела Андерсън.И като ме хвана секс ,секс,скъса ме от секс. Чапай: -Ееееееее Петка как не те е срам?Какъв приятел си ти?Бил си с три и не ми се обади да дойда? Петка: -Как да ти се обадя,ти беше делече,чак в Истанбул?
- Защо ПФК "Чавдар Етрополе" и "Тигрите" от Бистрица(и двата отбора са от София-област) играят приятелски мач във Варна? - Защото Бойко Борисов е бил във Варна! ---- Няма криза! Щом отбори от В група играят приятелски мач на морето и пътуват с правителствения Еърбъс. ---- Седи си Бойко Борисов във Варна и му доскучало, вдига телефона: Ало, авиоотряд 28! Я ми докарайте момчетата да направим едно мачле...
Зима. По заледен път с мъка пълзи Запорожец. Зад него кара голям Мерцедес. Мутрите от Мерцедеса тръгнали да изпреварват Запорожеца. В същия момент той поднася по леда, врязва се в Мерцедеса, който излита от пътя, преобръща се няколко пъти и пада в една дупка... Шофьора на Запорожеца слиза и на бегом отива при разбития Мерцедес, поглежда в дупката и пита: - Момчета, има ли някой жив? Отдолу абсолютна тишина. - Има ли живи, бе? Отново тишина. - Их, провървя ми! - с облекчение въздъхва човека.
- Момчета, хайде да ходим да играем карти с Марийка! - На събличане ли? - Виждал ли си я? С нея само на пари!
Един таксиджия качил двама влюбени. По едно време се сетил, че е отворил прозореца и попитал: - Извинете, духа ли ви? - Не, засега само го държи - отвърнал младежа