Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Срещнали се двама приятели и единият попитал: - Абе, ти винаги ли си спомняш кога е рожденият ден на жена ти? - Абсолютно винаги - отговорил първият - той е на следващия ден след като ми е напомнила за него.
Семейни 3,177 прегледа
Следващ →

Още вицове

Чапай и Петка си говорят. Чапай казва: -Петка снощи сънувах че съм в Истанбул и чисто голи туркини с огромни гърди ми играят кючек. Петка: -При мен пък догато ти спеше се звъни на вратата.Отварям аз и кой да вида-Бриджит Бардо.Като ме хвана и секс,секс,скъса ме от секс.Тъкмо да свърша и пак се звъни на вратата.Отварям и кой пак да вида-Орнела Мути.И като ме хвана секс,секс,скъса ме от секс.Тъкмо вече да свърша и пак се звъни на врата. Отварям и кой-Памела Андерсън.И като ме хвана секс ,секс,скъса ме от секс. Чапай: -Ееееееее Петка как не те е срам?Какъв приятел си ти?Бил си с три и не ми се обади да дойда? Петка: -Как да ти се обадя,ти беше делече,чак в Истанбул? - Защо ПФК "Чавдар Етрополе" и "Тигрите" от Бистрица(и двата отбора са от София-област) играят приятелски мач във Варна? - Защото Бойко Борисов е бил във Варна! ---- Няма криза! Щом отбори от В група играят приятелски мач на морето и пътуват с правителствения Еърбъс. ---- Седи си Бойко Борисов във Варна и му доскучало, вдига телефона: Ало, авиоотряд 28! Я ми докарайте момчетата да направим едно мачле... Зима. По заледен път с мъка пълзи Запорожец. Зад него кара голям Мерцедес. Мутрите от Мерцедеса тръгнали да изпреварват Запорожеца. В същия момент той поднася по леда, врязва се в Мерцедеса, който излита от пътя, преобръща се няколко пъти и пада в една дупка... Шофьора на Запорожеца слиза и на бегом отива при разбития Мерцедес, поглежда в дупката и пита: - Момчета, има ли някой жив? Отдолу абсолютна тишина. - Има ли живи, бе? Отново тишина. - Их, провървя ми! - с облекчение въздъхва човека. - Момчета, хайде да ходим да играем карти с Марийка! - На събличане ли? - Виждал ли си я? С нея само на пари! Един таксиджия качил двама влюбени. По едно време се сетил, че е отворил прозореца и попитал: - Извинете, духа ли ви? - Не, засега само го държи - отвърнал младежа