Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
"Време е да се правят кинти", каза Хари Потър и превърна своята магическа пръчка в катаджийска стоп-палка.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Как си? - Не ме питай! Имам толкова много работа, че ако ми се случи някоя непредвидена неприятност, ще мога да започна да се ядосвам заради нея чак след месец!
Разни
03.10.2017
2,735 прегледа
Следващ →
Още вицове
Трима психари го карали на оздравяване и докторите решили да ги минат на комисия - да ги пускат ли що ли? Явява се Психар №1: Комисията: "Колко е две плюс две?" Психар №1: "Единайсе" Комисията: "Втори опит колко е две плюс две?" Психар №1: "Единайсе" Е няма как ще седи още. Явява се Психар №2: Комисията: "Колко е две плюс две?" Психар №2: "Синьо" Комисията: "Втори опит колко е две плюс две?" Психар №2: "Синьо" Е няма как ще седи още. Явява се Психар №3: Комисията: "Колко е две плюс две?" Психар №3: "ЧЕТИРИ" Комисията: Пощуряват, приказки, рецепти, обсъждат, накрая го питат "Как стигнахге до верния отговор?" Психар №3: "Много просто - две по две е единадесет, делено на синьо прави четири" Е няма как ще седи още.
Отива програмист при специалист по паранормални явления и казва: - Представете си, като си легна вечерта да спя, някой включва компютъра и почва да тегли порно за обратни. Какво е това? - Аааа, имате полтърГЕЙ
Мъж се оплаква на приятеля си: - Много съм притеснен. Жена ми говори на сън. - А какво говори? - Постоянно повтаря: "Не, Васко, не!" - Няма нищо страшно. - Как така - аз не се казвам Васко! - Няма нищо страшно, докато тя казва "не"!
Две семейни двойки са на вечеря. Изведнъж жените отиват в кухнята(нормално....), и мъжете си говорят. Единия казва: -Абе човек, снощи бехме в един страхотен ресторант. Страшна кухня, страшна обстановка, трябва да отидеш. Другия: -Как се казва? -Оооф, ми не помня. Абе я ми подскажи оная дума с М. -"Мястото"? -Не бе...онова цвете с М. -Я го опиши, те са много. -Абе онова красивото, с белите листенца, дето се превръща после в глухарче? -Маргаритка? -Да бее....Мъжа се провиква: МАРГАРИТООО, КЪВ БЕШЕ ОНЯ РЕСТОРАНТ ОТ ВЧЕРА МА?
Не разбирам, защо всички вие не разбирате, защо се покачват цените на бензина. Елементарно е: 1. Когата растат цените на нефта е съвсем ясно, че щом бензинът се прави от нефт, то и цената на бензина трябва да расте. 2. Когато цените на нефта падат, то "Лукойл" трябва да качи цената на бензина, за да компенсира падането на доходите от цената на нефта. 3. Когато цената на нефта е стабилна, то цената на бензина расте, защото има инфлация. На някой нещо да не му ясно?