Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Вчера на нерегулирано кръстовище са се блъснали BMW последен модел и джип "Чероки". Шофьорите и пътниците са се отървали само с леки огнестрелни рани.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Жена към мъжа си: - Ходих на врачка, не трябва да ходиш на тази командировка. - Какво? Нещо лошо ли ще ми се случи?! - Не, щяло да ти бъде много хубаво.
Семейни
03.10.2017
3,179 прегледа
Следващ →
Още вицове
Новогодишно парти на коалицията.Организатор е бивш ватман. Домакинът впива поглед в един от лидерите и пръв вдига тост: - За много години,скъпи мой колега! Поздравеният смутено забива поглед встрани, приятелката му го побутва: - Споко де, има предвид колеги по трамвай.
- Какъв хайвер повече харесваш - черен или червен? - Какво е това "или"? Аз съм привърженик на компромисните решения...
Протестираща жена получава полицайска палка в гърба и пада на земята. Минаващият наблизо политик й помага да стане. — Много благодаря, задължена съм ви – казва жената. — Може да ми се реванширате, като гласувате за нашата партия – съветва я политика. — Е, все пак ме удариха по гърба, не по главата.
В близката далечина се чернеела една бяла точка.Това било един млад старец, който седял прав на дървен камък и четял изгорял вестник наопаки...в първата статия пишело, че глухия чул,че слепия видял как куция гони влака да му напомпа гумите...И във втората пишело...че ще дадът 5 лв без пари на този който боядиса покрива на лятното кино с левия ръкав на потника си...
Аз съм върхът и два метра отгоре!