От офис на "Фантастико" е задигната фантастична сума при фантастично безхаберие от страна на охраната.
-------
- Какво си казали в бандата, обрала "Фантастико"?
- Дас ис Фантастиш...
-------
Охраната на "Фантастико" е разбрала един час след обира..от новините...
-------
Подготовката за Коледните празници е в пълна сила. За последното денонощие са регистрирани три големи обира.
В Германия в една дискотека влиза руснак облечен в бяла тениска с надпис "Турците имат три проблема". Kъм него се приближава един турчин и му казва: -"Ти какво, проблеми ли си търсиш"? Руснакът спокойно му отговаря: - "Това е вашият първи проблем, агресията. Вие винаги създавате конфликти на празно място"... След дискотеката, отвън, руснака го чакат група турци: -"Ела сега да видим, дали ще бъдеш толкова отворен срещу всички нас"! Руснака пак спокойно им отговаря: -"Това е вашият втори проблем, вие не умеете да решавате конфликтите си сами и винаги събирате своите дори и за най-малкия повод"... - "Сега ще те накараме да съжаляваш за твоите думи!"- викат турците и вадят ножовете... -"Това е вашият трети проблем"- пак спокойно им отговаря руснака,"вие винаги идвате на престрелка с ножове"...