Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Една блондинка е седнала на масичка в едно кафене, разглеждайки един термос пита келнера. - Извинете, дали този термос ще побере 6 кафета??? Келнера го поразгледал и отговорил - Да, като гледам точно се побират! - Тогава ми дайте 2 със сметана, 2 без захар и 2 дълги.
Блондинки 2,990 прегледа
Следващ →

Още вицове

Щирлиц премина границата незабелязан от никого....За това той научи от сутрешния вестник. В социалното осигуряване: - Казвате, че сте получили работна травма. Кой е виновен? - Шефът. - Каква ви е диагнозата? - Бременност! Блондинка се вози в трамвая. Ватманът съобщава: - Следваща спирка \"8 Март\". Блондинката чука на вратата: - А, такова, по-рано не може ли да се слиза… Говорят си генетици: - Е, как са новите ви картофи? С най-новите модификации? Според мен са отврат! - Тихо! Може да те чуят!! Седят си двама борци в БМВ-то и единият казва на другия:<BR>- Чекай ти кажа една гатанка:<BR>- Бело, студено, през зимата се сипе на парцали.<BR>- Снег<BR>- Не<BR>Борчето мисли ама не може да се сети кое е тва...<BR>- Сети ли се?<BR>- Не. Пак не позна. Ще ти подскажа малко. Започва с ’С’ и завършва на ’очка’ .<BR>- Ми.. не знам :(<BR>- Снег бе браточка :)<BR>- Дай сега ще питам още една.<BR>- Бело, студено, сипе се на парцали през зимата... започва с ’С’ и завършва на ’ах’<BR>Борчето пак мисли ама не може да се сети за отговора...<BR>- Сети ли се?<BR>- Не<BR>- Снег бе браточка нали ти казАХ!