Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Коя първа ще падне от 10 етаж? Блондинката или чернокосата? Чернокосата, защото блондинката ще спира на всеки етаж и ще пита: - На къде да ходя?
Блондинки 3,141 прегледа
Следващ →

Още вицове

Старшина пред ротата: - Ако не си носите шапките, ще се разболеете от менингит. Менингитът е страшна болест, от нея или умират или стават идиоти. Ние с брат ми в детството си преболедувахме от менингит - той умря, а на мен ми провървя... Отива един пенсионер на доктор: - Докторе, вече трети ден не мога да пикам. - Съблечете се. Съблякъл се. - Ами членът ви е вързан. Пенсионерът удряйки се по челото: - Уф...пак съм забравил да купя хляб. - Моя мъж се сърди, когато не знае, за какво харча пари. - Тогава му разкажи. - А ако му разкажа, просто ще побеснее! Люта зима, сняг до колене. На едно кръстовище мръзнат двама полицаи.Топките им се свили... до размера на трънки. Толкова им е писнало, че си отмъщават на всеки шофьор. Спират една кола и казват на шофьора: - Хич не ни пука имаш ли редовни документи, дали си пил, дали колата ти е в изправност. Излизаш от колата и почваш да пикаеш на снега. Ако успееш да напишеш "Пътна полиция" ще те пуснем, ако не успееш цакай стотарка... Излиза шофьорът, започва да пикае и да пише. Стига до "Пътна.." и не може повече. Фатмаците слагат 100тарката в джоба. Спират следващата кола. Шофьорът й стига до "Пътна пол..." и спира. И той олеква със 100 кинта. По едно време към тях се задава очукана ладичка. Спират я. Зад волана седи мангал. Обясняват му условията и той казва: - Немаш проблеми, бе брато. Ако искаш и "Пътна полиция на Република България" ще ти напиша. Материал имам бол. Ама трябва ти да ми фанеш писалката и да пишеш ти, че аз съм неграмотен... Обаждане до телефона доверието: - Ало, помогнете! Моят приятел се напуши, влезе в пералнята и ЗАМИНА!!!