Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
ЕЗИКЪТ НА МЪЖЕТЕ: Гладен съм = Гладен съм. Спи ми се = Спи ми се. Уморен съм = Уморен съм. Хубава рокля = Хубава цепка! Обичам те = Хайде да правим секс. Скучно ми е = Искаш ли да правим секс? Какво има? (Какво не е наред) = Предполагам, че не може да става въпрос за секса. Може ли да потанцуваме? = Бих искал да правя секс с теб. Може ли да ти се обаждам от време на време? = Бих искал да правя секс с теб. Искаш ли да отидем на кино? = Бих искал да правя секс с теб. Мога ли да те изведа на вечеря? = Бих искал да правя секс с теб. Ще се омъжиш ли за мен? = Искам да е незаконно да правиш секс с други мъже. Изглеждаш ми напрегната, нека ти направя масаж = Искам да правим секс в близките десет минути. Нека поговорим = Опитвам се да те впечетля като ти покажа, че съм умен и след това бих искал да правя секс с теб.
Семейни 3,182 прегледа
Следващ →

Още вицове

Пуснали по едно радио ново предаване:"Кой си живее добре в България?". След няколко седмици в редакцията пристига писмо: "Благодарим за вашето предаване, слушаме го с удоволствие". Подпис: "Данъчната инспекция". Отива болен при лекаря и се жалва: - Докторе, члена ми е много силно огънат наляво. Докторът погледнал и казал: - Случаят е много сериозен. Разкажете ми всичко за половия си живот. - С жена ми по три пъти на ден. С любовницата по три пъти на ден. Там с портиерката, с готвачката, със слугинята също по три пъти на ден. И това е в общи линии. - А занимавате ли се с онанизъм? - Какво говорите докторе. Кога? - Всъщност да. В такъв случай с нищо не мога да ви помогна. Болният излиза от кабинета и след минута отново се появява на вратата: - А ако се занимавам с онанизъм? - Тогава просто смени ръката, глупако! Три попа трактуват Божието слово. Първият казва: - Аз съм пратеник на Господ. Вторият: - И аз съм пратеник на Господ. Третият: - Момент, момент! Аз никого не съм пращал!?! Лежа и си мисля, че трябва да стана, за да отида да си легна... Прехвърляш ли топката на другите, ще ти бият дузпата...