Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
ЕЗИКЪТ НА МЪЖЕТЕ: Гладен съм = Гладен съм. Спи ми се = Спи ми се. Уморен съм = Уморен съм. Хубава рокля = Хубава цепка! Обичам те = Хайде да правим секс. Скучно ми е = Искаш ли да правим секс? Какво има? (Какво не е наред) = Предполагам, че не може да става въпрос за секса. Може ли да потанцуваме? = Бих искал да правя секс с теб. Може ли да ти се обаждам от време на време? = Бих искал да правя секс с теб. Искаш ли да отидем на кино? = Бих искал да правя секс с теб. Мога ли да те изведа на вечеря? = Бих искал да правя секс с теб. Ще се омъжиш ли за мен? = Искам да е незаконно да правиш секс с други мъже. Изглеждаш ми напрегната, нека ти направя масаж = Искам да правим секс в близките десет минути. Нека поговорим = Опитвам се да те впечетля като ти покажа, че съм умен и след това бих искал да правя секс с теб.
Семейни 3,183 прегледа
Следващ →

Още вицове

Отишъл Делян Пеевски на проверка в свинеферма по сигнал за злоупотреби. Фоторепортер от вестник Монитор отразил събитието. Редакторът се чудел какъв текст да сложи под снимката във вестника: "Пеевски сред прасетата", "Прасетата и Пеевски", "Делян и прасетата". Все не подходящи. Накрая репортерът написал: "Делян Пеевски (третият отляво на дясно) посети свинеферма". Тича си лисицата през гората и вижда - вълкът, опечален и намръщен. - Кво става, Вълчо? - Ходи до онзи храст и сама ще разбереш. Отива лисицата до храста. Зад храста седи ламята Спаска. Ламята казва: - Дааа, ти коя си? - Ами лисицата... - Такаааа, записваме - ли-си-ца-та. Утре ела в 12.00, да те изям. Въпроси има ли? - Не.... Върви лисицата по пътеката и реве. Среща мечката. Пратила я и нея при храста. С мечката се случило същото, само че й дали друг час за изяждане. Върви мечката из гората, гадно й е.....По едно време срещнала заека. Решила, да го прекара и него. Пратила го при храста. Тича заекът при храста. - Кой си ти? - пита ламята. - Заекът. - Такаааа, записваме - за-е-к. Утре в 17.00 да си тук, за да те изям. Въпроси, има ли? - Има - може ли, да не дойда? - Може, за-драс-квамееееее... Мълчание - единственото злато, което жените не ценят. Група борци се правят на интелигентни: - Бе ти знаеш ли, че на Маркс имало живот? - Това е само хипотенуза. - Не знам, не съм импотентен по въпроса. - Да, то си има икспреси по въпроса. Жена към мъжа си: - Съвсем не се интересуваш от семейството си, даже не си баща на последното ни дете!