Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Китайците са много напред, вече са пуснали в продажба петия айфон без да изчакат даже да излезе такъв модел.
Програмисти 3,486 прегледа
Следващ →

Още вицове

Директорът на болницата разговаря с един от младите си хирурзи: - И едно последно нещо колега. - Да? - По време на операциите си не натискайте толкова със скалпела, защото повреждате масата.За тази седмица сменяме вече шеста......... Един борец си кара мерцедеса и на един светофар го среща един с трабант и му чука на прозореца: - Какво има? - пита бореца. - Ще ми препечеш ли филийките на тостера ти, че моя се развали? - го пита този от трабанта. - Ама аз нямам тостер! - му отвръща бореца. - Е защо ти е тогава мерцедес като нямаш тостер? Бореца се ядосва и си купува тостер. Пак се срещат двамата на светофара и пак този от трабанта му чука на прозореца: - Ще ми стоплиш ли супата че ми се е развалила печката? - го пита този от трабанта. - Ама аз нямам печка! - му отвръща бореца. - Е защо ти е тогава мерцедес като нямаш печка? - се възмущава човека. Тогава бореца се ядосва и си купува всякакви уреди. Срещат се пак двамата на светофара, но този пат бореца чука на прозореца на този от трабанта, човека се показва: - Какво искаш? - Няма ли да ме помолиш още нещо? - го пита бореца. - Ееее! За това ли ме изкара от банята? - се възмущава човека с трабанта... В апартамента на ветеринарен лекар късно през нощта звъни телефонът. - Докторе, на покрива на къщата ми има котка, която прави с*кс и ми пречи да спя. Какво да направя? - Обади й се по телефона! - Мислите ли, че ще спре? - Е, аз спрях! Един ден лъвът се разхождал из горските си владения и се възмутил как навсякъде има животински отпадъци.Свикал всички животни на събор и им показал новите тоалетни ,като изрично забранил на животните да се облекчават извън тях.Един ден на заекът много му се доходило ,но тоалетните били на другия край на гората ,а той не можел да се стиска.Огледал се - няма жива душа.И се облекчил на една полянка.Тъкмо ще тръгва ,и лъвът се задава отдалече.Зайчето се чуди какво да прави ,накрая покрива изпражнението с ръчички.Идва лъвът при него и го пита: - Зайко ,какво криеш там? - Няма да ти кажа. - Кажи ми ,иначе ще те изям! - Пеперудка. - Покажи ми я. - Казал лъвът. - Не искам. - Покажи ми я ,или ще те изям! Страх нестрах ,зайчето разтворило лапички и погледнало нагоре: - Ха ,избягала е! Погледнало надолу: - И се е насрала от страх .. Полицай задържа трима много пияни габровци на една софийска улица и ги води в полицейския участък. Началникът на участъка пита: - Къде е четвъртият човек? - Какъв четвърти? - Човекът, който им е платил сметката…