Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Минавайки край един магазин, полицай видял дълга опашка. Попитал последния: - За какво чакате, гражданино? - Не знам... всички чакат... Полицаят влязъл в магазина и задал същия въпрос на първия от опашката. - Па язе се наведох да си вържем опинците, а ка се обърнах, що да видим - опашка! - засмял се Вуте. - Добре де, а сега що не си тръгнеш? - Макя, да не съм луд! Язе съм първи!
Разни 1,612 прегледа
Следващ →

Още вицове