Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Баща води детето на градина. Минават край магаре с надървен х/уй. Детето пита: -Тате, тате, какво е това дето виси под магарето ? -Чурката на магарето, мойто момче. -казал бащата. -А мама защо вчера каза , че е нищо? -А, тя майкати и слонски да види , пак ще е нищо за нея.
Семейни 3,761 прегледа
Следващ →

Още вицове

Събрали се жените да умуват ако природата била създала мъжете с два пениса и един ташак, как би било най-добре да бъдат разположени . Французойката: -Най-добре е да са един до друг, за да може когато единият се умори да продължи с другия, а ташакът да е между тях. Туркинята: -Можеби ще е по-добре да са един над друг, за да може и в двете дупки едновременно и ташакът - по средата. Българката: -Според мен пенисите трябва да са един пред друг, а ташакът да е най-отпред. Парите за високи заплати и пенсии в България стигат...не стигат за ниските... Митничар спечелил 1 милион лева от тото. "Какво ще ги правиш", попитали го колегите. "Ще си купя един метър от държавната граница и ще си бачкам за кеф." - Ваньо, защо пиеш толкова вода? - Изядох една ябълка без да я измия! Учителката пита как децата си представят дядо Господ. Един казва белобрад старец, друг - млад, синеок мъж, а Иванчо: - Аз си представям Господ като гола жена увита в бял чаршаф. - Ама как така, Иванчо? - пита учителката. - Ами вечер тати като види мама така вика "Боже, ти пак идваш"!