Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Жената не обича, когато мъжът ходи в кухнята, така както никой управител на ресторант не обича посещения от ХЕИ.
Бисери 3,233 прегледа
Следващ →

Още вицове

Вампир? Това е мъртвец, запазил присъствие на духа. Един рибар хванал златната рибка. Тя му казала: -О добри селянино пусни ме и ще ти изпълня 3 желания: Селянът казал: -Кой наричаш селянин ма? И я смачкал. Вътрешнофирмена заповед: „Във връзка с обявения в страната траур, нареждам всички монитори да бъдат превключени на черно-бял режим.“ Ед карал по магистралата, когато го спрял пътен полицай и му съобщил, че е спечелил хиляда долара награда за безопасно шофиране. - За какво ще изхарчите парите? - попитало ченгето. - Може би ще си извадя шофьорска книжка - захилил се Ед. - Не му обръщайте внимание - казала Джени, която седяла на предната дясна седалка. Прави се на много умен, когато е поркан и друсан. В този момент Рей от задната седалка изсъскал: - Казах ви, че няма да стигнем далече с крадена кола! Докато полицаят осмислял всичко това, от багажника започнало да се тропа и отвътре се разнесъл приглушен глас: - Минахме ли вече границата? Един ден Зайо Байо отишъл в гората и казал: - Аз съм зайче с кошничка, идвам да крада. Срещнал го Кумчо Вълчо и му казал: - Зайо Байо, тука няма да крадеш. Иди в Америка. Зайо Байо отишъл в Америка, но на летището не се сдържал и казал: - Аз съм Зайо Байо с кошничка, идвам да крада. Срещнали го на летището и му казали: - Тука няма да крадеш. Иди във Франция. Зайо Байо отишъл във Франция и на летището пак не се сдържал и казал: - Аз съм Зайо Байо с кошничка, идвам да крада. Срещнали го пак на летището и му казали: - Тука няма да крадеш. Иди в Германия. Зайо Байо отишъл в Германия и на летището отново не се сдържал и казал: - Аз съм Зайо Байо с кошничка, идвам да крада. Срещнали го те отново на летището и му казали: - Тука няма да крадеш. Иди в България. Зайо Байо отишъл в България и си казал: - Аз съм Зайо Байо с ко... Къде ми е кошничката?