Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Един мъж отива на лекар. Сваля си гащите и лекарят започва да го преглежда. След прегледа му казва: - Много са ви мръсни топките! Прибира се мъжът в къщи и казва на жена си: -Искам да поговорим! А жената рекла: -Толкова съм заета сега, че задника си не мога да обърша! Мъжът рекъл: -Точно за това искам да поговорим!
Семейни 3,108 прегледа
Следващ →

Още вицове

Вие вече сте на четиридесет? На въпроса "На колко години сте?" смутено отговаряте "Малко над тридесет"? А искате да изглеждате в очите на околните много по-млади? Искате всички да се възхищават на вашата младост? Казвайте, че сте на 60! - Защо се мажеш с крем за тен? - Трябва бързо да почернея, че съм наел сергия, като производител и ще продавам гръцки дини. Президентът на Русия идва на почивка в САЩ. По време на обиколката си среща Американския президент близо до Ниагарския водопад. Двамата разговарят: - Моите хора са страшно верни - казал руския президент. - Не, не, моите са по-верни - отвърнал американския. Така спорили дълго време. Накрая руският президент предложил да изпитат верността на хората си, като ги накарат да скочат във водопада. Двамата президенти извикали по един човек от охраната си. - Скачай във водопада -к азал американския президент на своя телохранител. - Не мога, сър, имам жена, деца. - Скачай - заповядал руският президент. Войникът се приближил до водопада и скочил. Долу го хванали с предпазните мрежи. Американският президент, впечатлен, се приближил до руския войник и му казал. - Никога до сега не съм виждал такава вярност. Какво те накара да скочиш? - Е, как какво? -отвърнал войникът - Та нали имам жена, деца. - Подсъдими, вие сте осъден на 300 марки глоба или на десет дни затвор. Ще платите или ще лежите? - Предпочитам да отлежа. Още първия ден осъденият получил закуска парченце хляб и чаша слабо кафе. - Искам да говоря с директора на затвора - ядосал се той. - Да не би да искате да ме убедите, че това е закуска за триста марки дневно! Един виетнамец се качил на трамвая. Зад него бил седнал човек с малка маймунка. Тя започнала да скубе и дращи виетнамеца. Момъкът се ядосал и отишъл при ватмана: -Ватман, маймуна мози вози на трамвай? Ватманът го погледнал учудено и отговорил: -Ами, хубаво, щом си се качил, остани.