Три блондинки беседват в службата.
Първата казва:
- Снощи хванах мъжа си за топките, а те студени.
Втората:
- Ама и на моят са му студени.
Третата:
- А аз, да си призная честно, въобще не обръщам внимание на тези неща.
На другия ден третата пристига на работа с огромна синина под дясното око.
Другите две питат:
- Какво ти има?
- Ами, влезе ми в главата вчерашният ни разговор. Лягам си снощи с мъжа ми в леглото, реших да проверя. А той ми вика - "Кво правиш ма?". Аз отговарям - "Топките ти са горещи". Той вика - "И кво от това?" А аз му отвръщам - "Странно, а на другите са студени"!
Един мъж отива на лекар. Сваля си гащите и лекарят започва да го преглежда. След прегледа му казва:
- Много са ви мръсни топките!
Прибира се мъжът в къщи и казва на жена си:
-Искам да поговорим!
А жената рекла:
-Толкова съм заета сега, че задника си не мога да обърша!
Мъжът рекъл:
-Точно за това искам да поговорим!