Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Никога не плачи за този, който не плаче за теб!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Да знаеш Пешо какво страшно плашило си е сложил в двора! - Колко страшно? - Толкова, че гаргите вече му връщат реколтата от миналата година.
Разни
03.10.2017
1,415 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Що са голи тез, бре? - попитал един дядо. - Пекат се, дядо.- обяснили му. - Брях, мама му стара, ний едно време си ги еб*хме сурови!
Млад свещеник отива на закуска. Среща една монахиня и казва: - Добро утро, сестро. - Станал си от погрешната страна на леглото! - отговаря му тя. Свещеникът се учудва, но отминава. След малко среща един монах и му казва: - Добро утро, брате. - Станал си от погрешната страна на леглото! - отговаря му той. Свещеникът съвсем се обърква, но продължава. След малко среща друг свещеник и му казва: - Добро утро, отче. - Станал си от погрешната страна на леглото! Нашият свещеник е съвсем объркан, но продължава към трапезарията. Среща го владиката и му казва: - Отче... - Не съм станал от погрешната страна на леглото! - прекъсва го нашият. - Какво говориш, отче! - учудва се владиката. - Извинявай, дядо владика! Какво искаше да ми кажеш? - Само исках да те попитам защо си с обувките на сестра Ана.
Питат дерматолог защо е избрал тази специалност. - О, по три причини. Първо, моите пациенти не ме будят през нощта, второ, те не умират от тези болести. И, трето, никога не оздравяват...
След като отчетоха топломерите, за да влезе в сила новата по-висока цена на парното, и след като дойдоха фактурите...правителството отмени поскъпването... ------- Отделът, който прави сметките на Топлофикация е пред топлинен удар... ------- Топлинните счетоводители също са доволни - едно допълнително отчитане, което ще им бъде платено ( да се обзаложим ли;-) -------- Правителството отмениха поскъпването, което беше предложено и прието от неизвестен извършител...
Две русокоси момиченца си говорят: - Като порасна, искам да видя света - казва едното. - За рождения ден ще ти купа атлас - отговаря другото. By RaP7oR