Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Семейство било на пикник в гората. По едно време дтето тича запъхтяно при майката: - Мамо, а пък там на една полянка един чичко е яхнал друг чичко и го язди! - Не ги гледай мама, те са луди. - А-а не са луди, тоя чичко отдолу е татко!
Семейни 3,055 прегледа
Следващ →

Още вицове

Странно е все пак, един пожарникар, завършил школата в Симеоново, да определи колко ще взима един сърдечен хирург... ---- - Докторе, ама защо няма да ме оперирате? - ББ да те оперира... - Знаеш ли, най-добре ще е да се разделим. - Защо? - Как да ти кажа...не искам да те обидя, но не бях срещал толкова глупаво момиче, като теб. - Защо? - Просто не съм срещал друга като теб през живота! - Защо? - Уф!... Адам сигурно си е имал своите неприятности, но никога не му се е налагало да слуша от Ева разкази за всички мъже, за които е можела да се омъжи. Имало едно време четирима, които се казвали Всеки, Някой, Кой-ли и Никой. Винаги, когато имало някаква важна работа за вършене, Всеки бил сигурен, че Някой ще го направи. Кой-ли би могъл да го направи, ала Никой не го правел. А когато Никой не го правел, Всеки се ядосвал, защото това нали било работа на Всеки. Всеки мислел, че Някой ще го направи, а Никой не разбирал, че няма да стане. Следователно, Всеки обвинявал Някой, когато Никой не правел онова, което Кой-ли би могъл да прави. Телефонно обаждане в КАТ: - Ало, тука блъснах две кокошки. К’во да ги правя? - Хвърли ги край пътя, та да не пречат на движението! - А мотора им к’во да го правя?