Хората винаги се делят - на червени и сини, на бели и черни, на Левски и ЦСКА, на леви и десни, на хомо и хетеро. Според мен хората се делят само по един признак - на такива, които имат и такива, които нямат у дома си апарат за мерене на кръвно налягане.
Умряли в един ден един поп и един шофьор, качили се заедно при Свети Петър, за да влезнат в рая…
- Накъде бе попе, ти си за ада бе, само шофьорчето е за тука! - казал Свети Петър.
- Ама, аз такова нали съм божи служител, аз нали таковата се молих… - заоправдавал се попа.
- Знам те аз тебе, докато в твоята църква всички спяха, в неговия рейс всички горко се молеха…