Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Връщал се заека от командировка в съседната гора, и среща лисицата, която се държи отзад и едва ходи: - Как си, лисо? - попитал я заека. - Остави се, зайо, любезния лос се е развилнял, хвана ме и ми скъса задника… Бягай зайо, защото… - рекла му лисицата. Позамислил се зайо и продължил към хралупата си. Не щеш, ли след малко видял вълка, и той се държи отзад и охка. - Какво става с тебе, Вълчо? - рекъл заека. - Ох, зайо, любезния лос е побеснял, хвана ме и ми скъса задника… не виждаш ли… Бягай, защото… - едва-едва рекъл вълка. Позамислил се пак зайо и ускорил крачката към къщи. Вървял, вървял и изведнъж гледа мечката, седи на един пън, държи се отзад и горко плаче: - О-о-о, зайо, любезния лос ме хвана и ми скъса задника, погледни, о-о-о, бягай, зайо, бягай! - рекла мечката. Уплашил се заека и хукнал да бяга. Стигнал до хралупата, навел се да отключи, пъхнал ключа и изведнъж чул зад себе си: - Добърррр деннннн!
Животни 2,014 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мъж отишъл зимата за риба. Направил си дупка в леда, а от там в този момент изскочила една крава с каска, пояс с гранати и къртечница в ръце. Рибарят се изплашил и избягал. Направил си дупка на друго място и от там пак изскочила кравата. Мъжът пак избягал. Направил си трета дупка и от там пак се появила кравата. Рибарят не издържал и я попитал: - Абе, краво, какво ти ставе бе?! - Не знам бе, братче! И аз това се чудя!!! Обаждане до бизнесмен. Чува неприятен глас: - Мъртъв си! - Не, жив съм си още. - А? Извинявай, май ми избързва часовника... Сезонът "Нещо пълзи по теб" е официално открит. И през 2005 година Стефан Софиянски ще продължи да бъде рекламно лице на Софийски градски съд! Потъва кораб. Всички тичат в паника освен една лелка. Питат я: - Ще се спасим ли? - Не, не мисля. - Защо така? - Предполагам, че това е края. На моя зет много му върви.