- А мен ще ме вземеш ли в Париж? - жена пита мъжа си, който ще заминава командировка.
- А ако трябваше да пътувам до Пилзен, вероятно щеше да ми предложиш да си взема каса бира с мен?...
Разговарят трима приятели кой как се справя с мърморенето на жена си. - Аз моята миналата година я заведох в Париж,а тази година ще я заведа в Лондон - казал първият. - А аз миналата година моята я заведох в Ню Йорк,а тази година ще я заведа в Лас Вегас - казал вторият. - Аз миналата година моята я закарах на село - казал третият. - А тази година? - попитали другите двама. - Тази година... тази година ще отида да я взема.