Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Разговарят трима приятели кой как се справя с мърморенето на жена си. - Аз моята миналата година я заведох в Париж,а тази година ще я заведа в Лондон - казал първият. - А аз миналата година моята я заведох в Ню Йорк,а тази година ще я заведа в Лас Вегас - казал вторият. - Аз миналата година моята я закарах на село - казал третият. - А тази година? - попитали другите двама. - Тази година... тази година ще отида да я взема.
Разни 1,400 прегледа
Следващ →

Още вицове

По случай деня на народните будители МОН организира седянка в министерството... Иванчо отишъл на училище и там казъл на съучениците си: - Вчера изчуках Марийка. И те: - Верно ли бе?! - Не бе просто исах да чуя как звучи.. Обаждане на системния администратор: - Не отварям Гугъл. - Свети ли ламичката на мрежовата карта? - Свети, и не е лампичка а полупроводников светодиод. - Ъъъъ, явно не е при вас проблемът. Покрай военното окръжие ходя с гордо вдигната дебилна глава. Попитали американеца, италианеца и българина? Кого повече обичаш? Жена си или любовницата? Американецът: — Ние в Америка уважаваме семейните ценности и традиции, затова обичам повече жена си. Италианецът: — Ние в Италия сме ренесансова държава, имаме любов, страст – затова обичам повече любовницата си. Попитали Българинът: — Еми аз и с жена си и с любовницата си спя, но най-много си обичам МАМА!