Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- К`во казал Нютон като м паднала ябълка върху главата? - А? Ми аз си мислех че съм седнал под круша!
Разни 1,172 прегледа
Следващ →

Още вицове

Трима мъже разговарят за жени. - Аз обичам да се любя с млади момичета. Толкова са мили, нищо не знаят и нищо не разбират. - Аз пък със зрели жени. Всичко знаят и всичко разбират. - А пък аз с бабички. Те мислят, че им е за последен път и такива чудеса правят! Слушам вчера радио, почва реклама: "Нашият магазин "XXXX" ще има рожден ден! Елате да празнуваме заедно! Специална промоция по случая:Бензинова резачка - само за 99 лева!" Никога не бих отишъл да празнувам с бензинова резачка! Рано сутринта на първи януари катаджии спират кола, проверяват документи...после: - Духнете! - (шофьорът духва) - Нищо ли не сте пили? - Не, не съм. - Напразно, имаме новогодишно намаление. Хората живот си живеят, а на нас ни се ебава майката от ядене и от пиене! Прерия. Прекрасна нощ. Гори огън и трима каубои са насядали около него. Първия подема: - Ей, да знайте какъв съм пич. Яздя си аз онзи ден из прерията и срещу мен се засилва бизон. Огромен. Само снимката му тежи 200 кила. Оня бяга срещу мен, ама аз не трепвам, вече е на 100 метра - не трепвам, вече е на 10 метра - не трепвам, вече е на 1 метър - вадя колта и го застрелвам право в челото. Вторият каубой подема: - Ей, ама да знайте, че и аз съм много корав пич. Вчера влизам аз в един бар, ама пианиста свири ужасно. Вадя пищака и го застрелвам, няма да му цепя басмата я. Другите, обаче, около 50 хъшлака, ми се нахвърлят. Аз, обаче, не се давам. Обградих ги да няма накъде да бягат и бой, бой до спукване. Първият и вторият каубой погледнали към третия, съвсем естествено очаквайки и той да разкаже що за пичага е. Той, обаче, нищо не казвал, само ъгълчетата на устните му потрепвали в едва доловима усмивка, докато... разбърквал жаравата с оная си работа.